Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WIGILIJNE SPOTKANIE 0c i Ia. 22 grudnia odbyła się nasza klasowa Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WIGILIJNE SPOTKANIE 0c i Ia. 22 grudnia odbyła się nasza klasowa Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe."— Zapis prezentacji:

1 WIGILIJNE SPOTKANIE 0c i Ia

2 22 grudnia odbyła się nasza klasowa Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także u nas nastał cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie. Wspaniałym momentem była wizyta dzieci z klasy Ia - dzielenie się opłatkiem, składanie świątecznych życzeń, wspólne śpiewanie kolęd oraz wymiana świątecznych pocztówek, które dzieci przygotowały podczas zajęć plastycznych. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje z koleżankami i kolegami. Dziękujemy klasie Ia za wizytę!!!

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25


Pobierz ppt "WIGILIJNE SPOTKANIE 0c i Ia. 22 grudnia odbyła się nasza klasowa Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google