Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

HISTORIA Spółdzielnia rozpoczęła działalność w grudniu 2013 roku dzięki projektowi „Przepis na życiową szansę” współfinansowanemu przez Unię Europejską.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "HISTORIA Spółdzielnia rozpoczęła działalność w grudniu 2013 roku dzięki projektowi „Przepis na życiową szansę” współfinansowanemu przez Unię Europejską."— Zapis prezentacji:

1

2 HISTORIA Spółdzielnia rozpoczęła działalność w grudniu 2013 roku dzięki projektowi „Przepis na życiową szansę” współfinansowanemu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego a realizowanego przez Działdowską Agencję Rozwoju S.A „DAR”

3 Założyciele Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Sprawniejsi” Stowarzyszenie Centrum Ochotników Cierpienia Diecezji Elbląskiej

4 Spółdzielnia socjalna działa na rzecz: 1. społecznej reintegracji jej członków, przez co należy rozumieć działania mające na celu odbudowanie i podtrzymanie umiejętności uczestniczenia w życiu społeczności lokalnej i pełnienia ról społecznych w miejscu pracy, zamieszkania lub pobytu, 2. zawodowej reintegracji jej członków, przez co należy rozumieć działania mające na celu odbudowanie i podtrzymanie zdolności do samodzielnego świadczenia pracy na rynku pracy- a działania te nie są wykonywane w ramach prowadzonej przez spółdzielnię socjalną działalności gospodarczej. 3. Spółdzielnia socjalna może prowadzić również działalność społeczną, sportowo-turystyczną, oświatowo-kulturalną i ekologiczną na rzecz swoich członków oraz ich środowiska lokalnego, mieszczącą się w sferze działań publicznych zawartych w ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz.U.Nr 96, poz 873, z późn. zm.).

5 O nas Jesteśmy rozwijającą się Spółdzielnią Socjalną. Zajmujemy się: - pracami porządkowymi na terenie Elbląga i okolic, - rękodziełem - organizacją szkoleń - organizacją imprez okolicznościowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, określając potrzeby klienta i oferując mu najlepsze rozwiązania. Pozwalając odnaleźć swoje miejsce w życiu naszym pracownikom, wcielamy w życie zasady ekonomii społecznej.

6 Zarząd Zarząd kieruje działalnością Spółdzielni i reprezentuje ją na zewnątrz. Zarząd składa się z Prezesa i 2 Członków

7 Pracownicy Zatrudniamy profesjonalnie przeszkoloną kadrę, która wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i starannością, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów oraz współpraca z nami. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy : - koordynatora ds. zawodowych - księgową - 7 osób niepełnosprawnych w tym 6 osób z niepełnosprawnością intelektualną

8


Pobierz ppt "HISTORIA Spółdzielnia rozpoczęła działalność w grudniu 2013 roku dzięki projektowi „Przepis na życiową szansę” współfinansowanemu przez Unię Europejską."

Podobne prezentacje


Reklamy Google