Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Krok 1 – Jak realizować cele w życiu?. PROGRAM 1. Co jest największym problemem dla Ciebie w realizacji celów? 2. Czy moje myślenie to wróg czy przyjaciel.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Krok 1 – Jak realizować cele w życiu?. PROGRAM 1. Co jest największym problemem dla Ciebie w realizacji celów? 2. Czy moje myślenie to wróg czy przyjaciel."— Zapis prezentacji:

1 Krok 1 – Jak realizować cele w życiu?

2 PROGRAM 1. Co jest największym problemem dla Ciebie w realizacji celów? 2. Czy moje myślenie to wróg czy przyjaciel – jak ruszyć z miejsca? 3. Jak definiować własny cel? 4. Jak ustalać plan działania?

3 Czy realizuję swoje cele? DLACZEGO? Co jest największym problemem dla Ciebie w realizacji celów?

4 DLACZEGO nie realizujemy?  brak celu i planu  brak czasu  nawyki  brak efektów  brak wsparcia  lenistwo (motywacja/konsekwencja)  doświadczenia  negatywne myślenie  brak generowania rozwiązań/pomysłów (20)

5 NAWYKI  nieświadomość  świadomość  zmiana nawyku  zmiana zachowania

6 Nawyk to automat, który może działać bez udziału Twojej świadomości, a nawet, bez Twojej pamięci…

7 Przefiltruj swoje nawyki!  Zakładasz najpierw prawego czy lewego buta?  Czy świadomie sięgasz po telefon kiedy dzwoni, czy robisz to nawykowo?  Myjąc zęby zaczynasz od prawej czy lewej strony? Czas wolny – praca – relacje – myślenie

8 LENISTWO (motywacja, konsekwencja) Czym właściwie są…?

9 Co spowoduje, że pojedziesz?  cel i plan  czas  świadomość nawyków i ich zmiana  efekty  wsparcie  działanie i praca  doświadczenia  pozytywne myślenie  generowanie rozwiązań/pomysłów (20)

10 Czy moje myślenie to wróg czy przyjaciel? http://pozaschematy.pl/2008/06/26/poznaj-swojego-wewnetrznego-krytyka/

11

12

13

14 Jak definiować własny cel?

15 Jak ustalać plan działania?

16 WWW.AKADEMIAWEBINARU.PL Tel. 603 782 713


Pobierz ppt "Krok 1 – Jak realizować cele w życiu?. PROGRAM 1. Co jest największym problemem dla Ciebie w realizacji celów? 2. Czy moje myślenie to wróg czy przyjaciel."

Podobne prezentacje


Reklamy Google