Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRZEWODNIK PO APLIKACJI WADEMEKUM REGIONALNE: ZAPOZNAJ SIĘ Z MOŻLIWOŚCIAMI WADEMEKUM REGIONALNEGO. ROZPOCZNIJ INNOWACYJNĄ PROMOCJĘ REGIONU. ZAPOZNAJ SIĘ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRZEWODNIK PO APLIKACJI WADEMEKUM REGIONALNE: ZAPOZNAJ SIĘ Z MOŻLIWOŚCIAMI WADEMEKUM REGIONALNEGO. ROZPOCZNIJ INNOWACYJNĄ PROMOCJĘ REGIONU. ZAPOZNAJ SIĘ."— Zapis prezentacji:

1 PRZEWODNIK PO APLIKACJI WADEMEKUM REGIONALNE: ZAPOZNAJ SIĘ Z MOŻLIWOŚCIAMI WADEMEKUM REGIONALNEGO. ROZPOCZNIJ INNOWACYJNĄ PROMOCJĘ REGIONU. ZAPOZNAJ SIĘ Z MOŻLIWOŚCIAMI WADEMEKUM REGIONALNEGO. ROZPOCZNIJ INNOWACYJNĄ PROMOCJĘ REGIONU.

2 WADEMEKUM REGIONALNE WYPOSAŻONE ZOSTAŁO ŁATWY W OBSŁUDZE SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ. ZA JEGO POMOCĄ MOŻESZ DODAWAĆ, USUWAĆ I AKTUALIZOWAĆ WSZYSTKIE INFORMACJE O MIEJSCACH W APLIKACJI PROMUJĄCEJ TWÓJ REGION.

3 KAŻDA ZMIANA WPROWADZONA W SYSTEMIE SKUTKUJE NATYCHMIASTOWĄ ZMIANĄ TREŚCI U WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW POSIADAJĄCYCH APLIKACJĘ NA SWOICH URZĄDZENIACH MOBILNYCH. AKTUALIZACJA NASTĘPUJE BEZ KONIECZNOŚCI POBIERANIA I INSTALOWANIA NOWEJ WERSJI APLIKACJI.

4 TWORZENIE KATEGORII ZAPLANUJ I STWÓRZ KATEGORIE DLA MIEJSC W TWOIM REGIONIE.

5 OZNACZ KATEGORIE ODPOWIEDNIMI IKONAMI.

6 STWORZONE PRZEZ CIEBIE KATEGORIE WRAZ Z IKONAMI WYŚWIETLĄ SIĘ UŻYTKOWNIKOM APLIKACJI NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH. STWORZONE PRZEZ CIEBIE KATEGORIE WRAZ Z IKONAMI WYŚWIETLĄ SIĘ UŻYTKOWNIKOM APLIKACJI NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH.

7 TWORZENIE MIEJSC UMIEŚĆ W APLIKACJI WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE O MIEJSCU: NAZWĘ, OPIS, ADRES, DANE KONTAKTOWE. DODAJ RÓWNIEŻ DŁUGOŚĆ I SZEROKOŚĆ GEOGRAFICZNĄ, BY NANIEŚĆ MIEJSCE NA MAPĘ REGIONU.

8 TWORZENIE MIEJSC STWÓRZ GALERIĘ ZDJĘĆ, KTÓRA ZACHĘCI TURYSTÓW DO ODWIEDZENIA LOKALIZACJI.

9 WYSTARCZY KILKA KLIKNIĘĆ, A INFORMACJE I ZDJĘCIA POWIĄZANE Z LOKALIZACJĄ DOSTĘPNE BĘDĄ U WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW URZĄDZEŃ MOBILNYCH.

10 MIEJSCE BĘDZIE RÓWNIEŻ NANIESIONE NA MAPĘ REGIONU, CO UMOŻLIWI ŁATWE ODNALEZIENIE LOKALIZACJI PRZEZ UŻYTKOWNIKA. APLIKACJA POZWALA RÓWNIEŻ WYŚWIETLIĆ WSZYSTKIE MIEJSCA Z DANEJ KATEGORII NA MAPIE. MIEJSCE BĘDZIE RÓWNIEŻ NANIESIONE NA MAPĘ REGIONU, CO UMOŻLIWI ŁATWE ODNALEZIENIE LOKALIZACJI PRZEZ UŻYTKOWNIKA. APLIKACJA POZWALA RÓWNIEŻ WYŚWIETLIĆ WSZYSTKIE MIEJSCA Z DANEJ KATEGORII NA MAPIE.

11 WSZYSTKIE STWORZONE PRZEZ CIEBIE INFORMACJE WIDOCZNE SĄ ZARÓWNO NA SMARTFONACH, JAK I TABLETACH.

12 LIKI MOBILE SOLUTIONS BIURO@LIKIMS.PL UL. KASPRZAKA 7/9, 91-078 ŁÓDŹ, POLSKA TEL.: (+48) 42 203 94 85 facebook.com/LikiMobileSolutions linkedin.com/company/liki-mobile-solutions KONTAKT


Pobierz ppt "PRZEWODNIK PO APLIKACJI WADEMEKUM REGIONALNE: ZAPOZNAJ SIĘ Z MOŻLIWOŚCIAMI WADEMEKUM REGIONALNEGO. ROZPOCZNIJ INNOWACYJNĄ PROMOCJĘ REGIONU. ZAPOZNAJ SIĘ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google