Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W ramach projektu: „Świetlica szkolna uczy i bawi” w naszej szkole został zorganizowany konkurs na różdżkę i czapkę czarodzieja. Cieszył się on dużym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W ramach projektu: „Świetlica szkolna uczy i bawi” w naszej szkole został zorganizowany konkurs na różdżkę i czapkę czarodzieja. Cieszył się on dużym."— Zapis prezentacji:

1

2 W ramach projektu: „Świetlica szkolna uczy i bawi” w naszej szkole został zorganizowany konkurs na różdżkę i czapkę czarodzieja. Cieszył się on dużym zainteresowaniem uczniów klas I – III. Organizatorami konkursu były: Justyna Dzikowska, Justyna Kucińska i Paulina Kurowska.

3 Dzieci stanęły na wysokości zadania i wykonały dużo innych, a zarazem wyjątkowych prac konkursowych. Zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami.

4

5 Zaszczytne pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce kolejno od lewej strony zajęli w kategorii czarodziejskich czapek: Nina Walków – klasa 1R Nikodem Walo – 1L Michalina Mosur – 1H

6 Analogicznie w kategorii czarodziejskich różdżek zwyciężyły następujące prace: Milena Raczyk – 1F Oliwia Majewska – 2B Zuzanna Biernat – 2H

7 Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Organizatorzy


Pobierz ppt "W ramach projektu: „Świetlica szkolna uczy i bawi” w naszej szkole został zorganizowany konkurs na różdżkę i czapkę czarodzieja. Cieszył się on dużym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google