Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Modlitwa na cmentarzu. KOŚCIÓŁ CHWALEBNY – ŚWIĘCI KOŚCIÓŁ CIERPIĄCY – CZYŚCIEC KOŚCIÓŁ PIELGRZYMUJĄCY – cieszy się szczęściem nieba – utwierdza Kościół.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Modlitwa na cmentarzu. KOŚCIÓŁ CHWALEBNY – ŚWIĘCI KOŚCIÓŁ CIERPIĄCY – CZYŚCIEC KOŚCIÓŁ PIELGRZYMUJĄCY – cieszy się szczęściem nieba – utwierdza Kościół."— Zapis prezentacji:

1 Modlitwa na cmentarzu

2 KOŚCIÓŁ CHWALEBNY – ŚWIĘCI KOŚCIÓŁ CIERPIĄCY – CZYŚCIEC KOŚCIÓŁ PIELGRZYMUJĄCY – cieszy się szczęściem nieba – utwierdza Kościół w świętości – wstawia się za nami u Ojca – łączy nas z Chrystusem – oczyszcza się – wstawia się za wiernymi na ziemi – pielgrzymuje na ziemi – czci pamięć świętych – czci pamięć i modli się za zmarłych – prosi świętych o wstawiennictwo Ś W I Ę T Y C H O B C O W A N I E

3 znak nadziei na nowe niebo Eucharystia pokarmem życia wiecznego pokarm nieśmiertelności dzieło naszego odkupienia lekarstwo dające życie wieczne


Pobierz ppt "Modlitwa na cmentarzu. KOŚCIÓŁ CHWALEBNY – ŚWIĘCI KOŚCIÓŁ CIERPIĄCY – CZYŚCIEC KOŚCIÓŁ PIELGRZYMUJĄCY – cieszy się szczęściem nieba – utwierdza Kościół."

Podobne prezentacje


Reklamy Google