Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W dniu 25 listopada 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego reprezentowały naszą szkołę w VII Turnieju pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak”. Uczestnicy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W dniu 25 listopada 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego reprezentowały naszą szkołę w VII Turnieju pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak”. Uczestnicy."— Zapis prezentacji:

1

2 W dniu 25 listopada 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego reprezentowały naszą szkołę w VII Turnieju pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak”. Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania quizu, rozwiązywali zagadki, wypełniali karty pracy. Nasi reprezentanci zajęli I miejsce.

3 W niezwykłym andrzejkowym dniu, który wprowadził dzieci w świat magii, wróżb i czarów dzieci poznawały tradycje i zwyczaje ludowe związane z Andrzejkami. Uczyły się współpracować w grupie, rozbudzały swoją wyobraźnię. Wszystkie aktywnie uczestniczyły w zabawie.


Pobierz ppt "W dniu 25 listopada 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego reprezentowały naszą szkołę w VII Turnieju pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak”. Uczestnicy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google