Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niesamowite ostrze Ten niepozorny nóż do masła ma wewnątrz ukryty mechanizm sprawiający, że nagrzewa się do temperatury 41,8 stopni Celsjusza. Dzięki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niesamowite ostrze Ten niepozorny nóż do masła ma wewnątrz ukryty mechanizm sprawiający, że nagrzewa się do temperatury 41,8 stopni Celsjusza. Dzięki."— Zapis prezentacji:

1

2 Niesamowite ostrze Ten niepozorny nóż do masła ma wewnątrz ukryty mechanizm sprawiający, że nagrzewa się do temperatury 41,8 stopni Celsjusza. Dzięki temu można bez problemu posmarować kromkę chleba masłem.

3 Zasilania Zasilany jest dwiema bateriami AA. Dioda LED poinformuje o zakończeniu procesu nagrzewania i gotowości do krojenia masła. Co ciekawe, prototyp powstał po zakończeniu badań, które miały wyłonić najbardziej pożądane (i wciąż nieistniejące) narzędzie w kuchni. Co do nieistnienia takiego noża, to funta bym na to nie postawił, ale na półkach jeszcze takiego wynalazku nie widziałem.

4 BUDOWA

5 Wystarczy uruchomić sprzęt przyciskiem znajdującym się na uchwycie – po jego kliknięciu włącza się wbudowana w nóż dioda i już można ruszyć z nim na masło. Obecnie produkt jest w fazie prototypu.

6 Czy kupilibyście taki nóż ?


Pobierz ppt "Niesamowite ostrze Ten niepozorny nóż do masła ma wewnątrz ukryty mechanizm sprawiający, że nagrzewa się do temperatury 41,8 stopni Celsjusza. Dzięki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google