Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BALTIC MASTER ® Firma BALTIC MASTER istnieje od 1993 roku, siedzibą firmy jest Wilno na Litwie a my mamy przyjemność reprezentować oddział w Polsce. BALTIC.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BALTIC MASTER ® Firma BALTIC MASTER istnieje od 1993 roku, siedzibą firmy jest Wilno na Litwie a my mamy przyjemność reprezentować oddział w Polsce. BALTIC."— Zapis prezentacji:

1 BALTIC MASTER ® Firma BALTIC MASTER istnieje od 1993 roku, siedzibą firmy jest Wilno na Litwie a my mamy przyjemność reprezentować oddział w Polsce. BALTIC MASTER posiada swoje oddziały również na Łotwie, Ukrainie, w Estonii, Rosji, Białorusi i Kazachstanie. Łącznie 17 oddziałów. tel: +48 505 896 279 office@balticmaster.pl Zakres naszej działalności obejmuje:  produkcję zespołów sprężarkowych (od projektu, doboru urządzeń, montażu aż po serwis)  produkcję neutralnych mebli z blachy nierdzewnej dla gastronomii  produkcję mebli drewnianych  produkcję drzwi do komór chłodniczych i mroźniczych  produkcję akwariów  kompleksowe wyposażenie supermarketów, sklepów, restauracji, kawiarni, zakładów mięsnych, obiektów handlowych

2 BALTIC MASTER ® Firma BALTIC MASTER liczy ok. 500 pracowników, w tym wysoko wykwalifikowanych inżynierów – projektantów, chłodników, grupy montażowe i instalacyjne. Nowoczesna fabryka z bogatym parkiem maszynowym pozwala wytwarzać standardowe produkty jak również realizować wszystkie indywidualne zamówienia.

3 BALTIC MASTER ® CENTRALNE SYSTEMY CHŁODNICZE Naszą specjalnością są centralne systemy chłodnicze na bazie komponentów takich firm jak BITZER, COPELAND, MTH, J&E Hall, Danfoss, Guntner, Alfa Laval. Możemy wykonać dla Państwa zespoły sprężarkowe od 5kW do 1500kW. Projektujemy i dobieramy podzespoły zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Realizujemy także zamówienia indywidualne – według Państwa specyfikacji.

4 BALTIC MASTER ® MEBLE DLA ZAPLECZY GASTRONOMICZNYCH

5 BALTIC MASTER ® Wykonujemy komory chłodnicze Produkujemy drzwi do komór chłodniczych KOMORY CHŁODNICZE

6 BALTIC MASTER ® SYSTEMY KLIMATYZACJI

7 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

8 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

9 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

10 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

11 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

12 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

13 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

14 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

15 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

16 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

17 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

18 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

19 BALTIC MASTER ® KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SUPERMARKETÓW

20 BALTIC MASTER ® AKWARIA WIELKOGABARYTOWE

21 BALTIC MASTER ® SYSTEMY DO NAWILŻANIA MIĘS, WARZYW I RYB Firma Baltic Master jest oficjalnym przedstawicielem amerykańskiej firmy MIATECH produkującej systemy do nawilżania mięsa, ryby i warzyw. Te bardzo popularne systemy nawilżania w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie pozwalają nie tylko zwiększyć sprzedaż poszczególnych grup towarów ze względów ich świeży wygląd, lecz również zmniejszają do 2-3 razy straty związane z wysychaniem i psuciem się towarów z braku odpowiedniego ich nawilżania. Tego typu systemy z powodzeniem stosuje się w pomieszczeniach gdzie przechowywane są kwiaty, w komorach chłodniczych – dla owoców i warzyw, na stoiskach ze świeżymi warzywami w supermarketach. Zalecany jest także ich montaż nad stołami ze świeżą rybą lub mięsem czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest utrzymywanie określonej wilgotności dla przechowywania produktów a także dla komfortu ludzi. System nawilżania otacza produkty „mgiełką” co przyciąga ludzką uwagę a tym samym zbliża do produktów i zachęca do kupowania.

22 BALTIC MASTER ® SYSTEMY DO NAWILŻANIA MIĘS, WARZYW I RYB

23 BALTIC MASTER ® Regały suche KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH

24 WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH BALTIC MASTER ®

25 WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH BALTIC MASTER ®

26 WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH BALTIC MASTER ®

27 WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH BALTIC MASTER ®

28 WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH - BUTIKI BALTIC MASTER ®

29 WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH - BUTIKI BALTIC MASTER ®

30 WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH - BUTIKI BALTIC MASTER ®

31 Wykonujemy modernizację używanych mebli chłodniczych Realizujemy zamówienia „pod klucz” Profesjonalizm w działaniu, elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klienta, niewygórowana cena oraz dobra jakość produktu to nasze atuty. BALTIC MASTER ® USŁUGI Zapraszamy do współpracy office@balticmaster.pl kom: 505 896 279


Pobierz ppt "BALTIC MASTER ® Firma BALTIC MASTER istnieje od 1993 roku, siedzibą firmy jest Wilno na Litwie a my mamy przyjemność reprezentować oddział w Polsce. BALTIC."

Podobne prezentacje


Reklamy Google