Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Commercial Consulting to firma doradcza, wspierająca każdy rodzaj biznesu. Gwarantujemy skuteczne i profesjonalne rozwiązania, wsparcie merytoryczne oraz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Commercial Consulting to firma doradcza, wspierająca każdy rodzaj biznesu. Gwarantujemy skuteczne i profesjonalne rozwiązania, wsparcie merytoryczne oraz."— Zapis prezentacji:

1

2 Commercial Consulting to firma doradcza, wspierająca każdy rodzaj biznesu. Gwarantujemy skuteczne i profesjonalne rozwiązania, wsparcie merytoryczne oraz specjalistyczne opracowania dotyczące pozycji danego podmiotu na rynku, jego otoczenia biznesowego oraz szans i zagrożeń.

3 Głównym założeniem przy tworzeniu firmy było przedstawienie szerokiej gamy usług od definiowania potrzeb firmy poprzez reorganizację, aż po zarządzanie finansowe oraz zarządzanie kapitałem ludzkim tak, aby nasi partnerzy mogli zdobyć przewagę nad konkurencją na rynku krajowym lub międzynarodowym.

4 Pomnażamy Twoje pieniądze

5

6 Jesteśmy na lotniskach w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie oraz Paryżu, Birmingham, Enontekio, Kirunie, Zadarze, Frankfurcie, Manchesterze i Londynie.

7 Sukcesem Commercial Consulting jest nastawienie na elastyczne i skuteczne działanie, a nie tylko pozostanie w fazie planowania. Nasz zespół tworzy firmę, która w sposób profesjonalny walczy z barierami jakie pojawiają się przed młodymi firmami na rynku europejskim.

8 Dziękuję za uwagę Commercial Consulting sp. z o. o. 00- 844 Warszawa, ul. Grzybowska 87 WWW.COMMERCIALCONSULTING.PL OFFICE@COMMERCIALCONSULTING.PL GSM: 608.202.693


Pobierz ppt "Commercial Consulting to firma doradcza, wspierająca każdy rodzaj biznesu. Gwarantujemy skuteczne i profesjonalne rozwiązania, wsparcie merytoryczne oraz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google