Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dojrzała osobowość lidera Zygmunt Korzeniewski. Dojrzała osobowość Lider powinien żyć w zgodzie z samym sobą, z innym ludźmi i z wartościami, które uznaje:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dojrzała osobowość lidera Zygmunt Korzeniewski. Dojrzała osobowość Lider powinien żyć w zgodzie z samym sobą, z innym ludźmi i z wartościami, które uznaje:"— Zapis prezentacji:

1 Dojrzała osobowość lidera Zygmunt Korzeniewski

2 Dojrzała osobowość Lider powinien żyć w zgodzie z samym sobą, z innym ludźmi i z wartościami, które uznaje:

3 Zygmunt Korzeniewski 1. Przywódca jest pewny siebie i pozbawiony wewnętrznych sprzeczności, otwarty na edukację czy wskazówki. Jeśli chce kierować grupę, musi posiadać umiejętność kierowania sobą a także bycia kierowanym.

4 Zygmunt Korzeniewski 2. Ma dobry wgląd w samego siebie, wedle zasady „nie poznasz innych dobrze, jeśli nie poznałeś siebie”. Przywódca posiada pozytywny stosunek do samego siebie, jeśli nie, nie będzie miał pozytywnego stosunku do swoich podwładnych.

5 Zygmunt Korzeniewski 3. Potrafi oderwać się od służbowych obowiązków i odpocząć. Jeśli nie będzie miał czasu dla siebie – nie będzie go miał dla innych.

6 Zygmunt Korzeniewski 4. Lider żyje w dobrych relacjach z innymi. Okazuje entuzjazm, pasję i nie szczędzi pochwał.

7 Zygmunt Korzeniewski 5. Przywódca budzi zaufanie poprzez wierność swoim przekonaniom.

8 Zygmunt Korzeniewski 6. Ma miłą powierzchowność, jest człowiekiem sympatycznym. Jeśli budzi antypatię, trudno mu będzie zostać dobrym liderem.

9 Zygmunt Korzeniewski 7. Lider posiada umiejętności komunikacyjne.

10 Zygmunt Korzeniewski 8. Ma twórczy stosunek do krytyki. Umie współpracować z ludźmi, którzy go pozytywnie motywują, ale też z takimi, którzy krytycznie do niego podchodzą.

11 Zygmunt Korzeniewski 9. Potrafi twórczo podchodzić do porażek, spokojnie spojrzeć na swoje klęski, przyjąć porażki (czasem jest to jego największym zwycięstwem). Sukcesy pomnażają się wtedy, gdy umiemy przyjąć porażki.


Pobierz ppt "Dojrzała osobowość lidera Zygmunt Korzeniewski. Dojrzała osobowość Lider powinien żyć w zgodzie z samym sobą, z innym ludźmi i z wartościami, które uznaje:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google