Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 To świadome,dobrowolne i nieodpłatne działanie na rzecz innych, potrzebujących pomocy, wykraczające poza związki rodzinne, przyjacielskie i koleżeńskie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " To świadome,dobrowolne i nieodpłatne działanie na rzecz innych, potrzebujących pomocy, wykraczające poza związki rodzinne, przyjacielskie i koleżeńskie."— Zapis prezentacji:

1

2  To świadome,dobrowolne i nieodpłatne działanie na rzecz innych, potrzebujących pomocy, wykraczające poza związki rodzinne, przyjacielskie i koleżeńskie.

3  pomoc  zaufanie  rozpowszechnianie idei wolontariatu  promowanie pozytywnych prospołecznych zachowań  nabywanie umiejętności pracy w grupie

4  podejmuje pracę nad sobą  stara się coraz lepiej poznać siebie  zna swoje mocne i słabe strony, talenty i ograniczenia  jest wzorem postępowania dla rówieśników  podejmuje działania zmierzające do rozwiązywania trudnych sytuacji.  staje w obronie praw słabszych.  uczy się współpracy z innymi, bo wie że rozwiązanie różnych problemów wymaga zaangażowania wielu osób.

5 -na postawieniu w centrum zainteresowań człowieka, -zwróceniu uwagi na najsłabszych i najbardziej cierpiących, -odpowiedzialności za życie społeczne, -szacunku dla innych, - na bezinteresownych działaniach

6 1.Zbieramy nakrętki, pomagamy w ten sposób 8 letniemu Tomkowi Długoszowi z Katowic

7

8

9

10

11

12

13  Fundacja „Nasze Zagłębie”  Fundacja „Dziewczynka z Zapałkami”  Hospicjum Św. Franciszka  Hospicjum Cordis  Unicef

14 Dołącz do Nas


Pobierz ppt " To świadome,dobrowolne i nieodpłatne działanie na rzecz innych, potrzebujących pomocy, wykraczające poza związki rodzinne, przyjacielskie i koleżeńskie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google