Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

HYDE- ☺ na uczelni ☺ -PARK. Uniwersytet Łódzki Wykład z ekonomii: "Proszę się nie sugerować statystyką, bo statystycznie gdy człowiek wychodzi z psem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "HYDE- ☺ na uczelni ☺ -PARK. Uniwersytet Łódzki Wykład z ekonomii: "Proszę się nie sugerować statystyką, bo statystycznie gdy człowiek wychodzi z psem."— Zapis prezentacji:

1 HYDE- ☺ na uczelni ☺ -PARK

2 Uniwersytet Łódzki Wykład z ekonomii: "Proszę się nie sugerować statystyką, bo statystycznie gdy człowiek wychodzi z psem na spacer to każdy z nich ma po trzy nogi".

3 Uniwersytet M.Curie-Skłodowskiej Prawo jest jak płot: żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy a bydło tylko stoi i czeka.

4 Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Na wykładzie: Proszę państwa, jaką formą własności jest grób? Student: Użytkowanie wiekuiste.

5 Uniwersytet M.C.S. filia w Rzeszowie Pytanie: Co to jest konkubinat ? Odpowiedź studenta: Związek oparty wyłącznie na seksie.

6 Uniwersytet Gdański Administracja, studia zaoczne, 1800zł/semestr Studenci wchodzą na wykład do nowej auli bez stołów i krzeseł, siadają na podłodze. Wchodzi wykładowca, uśmiechając się mówi: „Będziecie się mogli Państwo poczuć jak w teatrze greckim". Pada odpowiedź z sali: "Niezupełnie, tam są bilety nieco tańsze".

7 Uniwersytet Warszawski Pierwszy rok, wykład z historii prawa polskiego, profesor do studentki: „Co dla pani jest najważniejsze w miłości?" Studentka z uśmiechem: "Sex, panie profesorze!" Profesor z lekką dozą pogardy: "Proszę pani - sex, dla nas prawników, jest istotny tylko pod postacią gwałtu."

8 Uniwersytet Adama Mickiewicza Koniec roku: „...i moi drodzy życzę wam zdrowia..., ale przede wszystkim szczęścia..., no bo marynarze na KURSKU zdrowie mieli, ale szczęścia to im zabrakło.

9 Uniwersytet Jagielloński W mediacjach jest taki etap, który nazywa się "wentylacja strony"- strony upuszczają wtedy swoim emocjom. W jednej z relacji z mediacji mediator napisał: „strony wentylowały się co chwilę”.

10 UMCS. filia w Rzeszowie Prawo cywilne, analiza jednego z artykułów KC, prowadzący pyta: „Na czyją niekorzyść zawarta jest umowa?” Na sali cisza... „To może metodą testową: krowa, kura czy ubezpieczyciel?”

11 Uniwersytet Gdański Profesor na wykładzie z prawa konstytucyjnego: "No wiedzą Państwo – inaczej ta sprawa wygląda w naszym województwie pomorskim, a inaczej w bagienno-szuwarowym, to znaczy chciałem powiedzieć Warmińsko-Mazurskim".

12 Uniwersytet Mikołaja Kopernika Wejście do UE nam się opłaci, np. dlatego, że "zniknie" z rynku paprykarz szczeciński, po którym zdechł mój pies.

13 Uniwersytet Jagielloński I panie prosiłbym bardzo żeby się skromnie na ten wyjazd do Zakładu Karnego ubrały, bo bym nie chciał, żeby tam osadzeni kraty poprzegryzali.

14 Uniwersytet M.Curie-Skłodowskiej "...statystycznie co 20 minut dochodzi do gwałtu..." wykładowca spojrzał na zegarek po czym dodał: "...no i właśnie ktoś ma to za sobą..."

15 Uniwersytet Jagielloński Opinia o nowym kampusie UJ: - to jest gdzieś tam gdzie diabeł mówi dobranoc, a gwałciciele grasują przed czternastą.

16 Uniwersytet Warszawski To nie moja wina ze połowa studentów jest impregnowana intelektualnie.

17 Uniwersytet Jagielloński "żeby można było odpowiadać z art.148 KK musi być... TRUPEK"

18 Uniwersytet Adama Mickiewicza Jeżeli od zbioru studentów odejmiemy studentów słuchających, to otrzymamy te dwie panienki, które teraz beztrosko rozmawiają w drugim rzędzie.

19 Uniwersytet Wrocławski "jest wiele interesujących zawodów na „P”, jak np. prawnik, praczka, prostytutka... "

20 Uniwersytet Gdański Na wykładzie z historii państwa i prawa polskiego profesor (w przybliżeniu): "W średniowieczu mąż miał prawo karcenia żony. W XIV wieku zostało ono ograniczone. Nie mógł jej karcić nożem ani łańcuchem..."

21


Pobierz ppt "HYDE- ☺ na uczelni ☺ -PARK. Uniwersytet Łódzki Wykład z ekonomii: "Proszę się nie sugerować statystyką, bo statystycznie gdy człowiek wychodzi z psem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google