Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sewer blockage is always annoying. This is particularly the case on board trains, aeroplanes and ships, where the sanitary facilities are under heavy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sewer blockage is always annoying. This is particularly the case on board trains, aeroplanes and ships, where the sanitary facilities are under heavy."— Zapis prezentacji:

1

2 Sewer blockage is always annoying. This is particularly the case on board trains, aeroplanes and ships, where the sanitary facilities are under heavy usage from timeto time, and customers cannot be redirected to alternative facilities. Blockage is often caused by misuse, such as when visitors dispose of used hand towels by putting them into the toilet bowl. This can be all it takes to block a vacuum toilet that only uses a small amount of water. By dissolving quickly and completely, Katrin Easy Flush towels and toilet tissue reduce the risk of blockage. They keep the sanitary facilities functional, keep customers happy, and reduce the need for maintenance. Hygiene levels remains high while costs are kept down. Less mess is more profit. 2 Nikt nie lubi przepycha ć zatkanej toalety Zapchanie rury ściekowej jest zawsze denerwujące. Szczególnie w przypadku pociągów dalekobieżnych, samolotów i statków.W takich miejscach łazienki są w ciągłym użytkowaniu, a Klientów nie można skierować w inne miejsce. Powodem zatkanych rur jest często niewłaściwe zachowanie w toalecie np., wrzucanie zużytych ręczników papierowych do muszli toaletowej. To wystarczy, aby zatkać muszlę, która zużywa niewielkie ilości wody do spłukiwania. Szybko i całkowicie rozpuszczające się ręczniki i papiery toaletowe Katrin minimalizują ryzyko zatykania się rur. Papiery Katrin sprawiają, że łazienki są funkcjonalne, Klienci zadowoleni, a ilość koniecznych napraw zmniejszona. Poziom higieny pozostaje na wysokim poziomie zaś koszty na niskim Mniej problemów znaczy więcej oszczędności.

3 3 Utrzymanie higieny w pociągach, samolotach oraz na statkach W transporcie, rozwiązania sanitarne są bardzo ważne. I tak na przykład, suszarki z gorącym powietrzem używane w pociągach nie są ani przyjazne dla Klienta, ani higieniczne. Badania pokazują, że niedosuszenie rąk może nawet spowodować rozwój bakterii. Tłumy ludzi korzystające z transportu publicznego są żyzną glebą dla rozprzestrzeniania się infekcji. Katrin Easy Flush to jednorazowe produkty gwarantujące wysoki poziom higieny, a ich właściwości umożliwiają całkowite rozpuszczanie w wodzie, zmniejszając potrzebę ciągłych napraw i czyszczenia toalet. Ponadto, produkty zawierają odpowiednią ilość papieru, aby zminimalizować konieczność uzupełniania dozowników, podczas gdy Klienci są na pokładzie. Katrin ratuje sytuacje w miejscach o dużym przepływie osób. Papierowy ręcznik w muszli toaletowej to już żaden problem. Toalety podciśnieniowe są typowym rozwiązaniem w transporcie osobowym. Toaleta tego typu zużywa tylko dwie-dziesiąte litra wody na każde spłukiwanie. Ponadto ograniczenia przestrzeni i wagi sprawiają, że rury ściekowe mają mniejszy przekrój niż w normalnych warunkach.

4 4 Kilka potencjalnych punktów, w których rury się zatykają 1. 2. 3. 4. 5. 6. Zawory muszli toaletowej Cząsteczki uryny w rurach Kolanka przy muszli toaletowej Sito na wlewie zbiornika na ścieki Źle rozpuszczone papiery Zawór rury odpływowej Krytyczne punkty podciśnieniowego systemu toaletowego: Toalety podciśnieniowe są zamkniętymi systemami i działają bez zarzutu chyba, że coś jest nie tak... Katrin Easy Flush nie powoduje żadnych problemów nawet w krytycznych punktach toalet podciśnieniowych. Słabo rozpuszczające się papiery mogą zablokować sito w zbiorniku na ścieki, rozgałęzienia rur lub rurę odpływową przy opróżnianiu zbiornika. Papier może również przyklejać się do cząsteczek uryny osiadłych na ściankach rur ściekowych.

5 5 Zatykające się systemy ściekowe Szybko-rozpuszczające się produkty Katrin są właściwym wyborem w przypadku, gdy system ściekowy jest przestarzały lub kiedy jego wydajność z jakiegoś innego powodu jest zmniejszona. Używając produktów Katrin Easy Flush można uniknąć zatorów w wielu starszych częściach miast, które są trudno dostępne lub poza zasięgiem publicznych służb kanalizacyjnych. Nowe, wodo-oszczędne toalety mogą również być powodem osłabienia przepływów w systemach kanalizacyjnym i dlatego, w takich miejscach powinno się używać szybko rozpuszczalnych papierów.

6 6 Produkty z serii Easy Flush i ich specyfikacja Metsa Tissue opracowała asortyment szybko-rozpuszczających się produktów Katrin, które są wystarczająco wytrzymałe, miłe w dotyku, a do tego całkowicie i bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie. 34780 Katrin Non Stop 2  2-warstwowy  150 listków/pakiet (23 cm x 24 cm), 14 pakietów/karton  28 kartonów/paleta 34410 Katrin C-fold 2  2-warstwowy  100 listków/ pakiet (24 cm x 33 cm), 24 pakiety/karton  21 kartonów/paleta Zwykły ręcznik papierowy jest wytrzymały gdy jest mokry i nie rozpuszcza się w wodzie. Specjalna technologia produkcji powoduje, że nowy Katrin jest całkowicie rozpuszczalny – bez zmniejszania wytrzymałości potrzebnej do właściwego wytarcia rąk. Ręczniki są w odpowiednich rozmiarach, pasujących do dozowników używanych w transporcie publicznym. 10050 Katrin Toilet 300 2-warstwowy, biały 37m/ 300 listków/w rolce, 4 rolki/opakowaniu, 5 opakowań/worek  63 worki/paleta Papiery toaletowe często zawierają makulaturę, która znacząco spowalnia rozpuszczanie się papieru. Produkt Katrin rozpuszcza się szybciej, lecz wciąż jest wytrzymały i miękki. Ponadto 300-listkowa rolka wystarcza na długo i zmniejsza konieczność wymiany podczas lotu, np. gdy personel zajęty jest innymi obowiązkami.

7 7 Produkty Easy Flush rozpuszczają się w wodzie całkowicie i w bardzo krótkim 0.5 l wody jeden listek ręcznika 60 cm papieru toaletowego... I po chwili Skład surowcowy i udoskonalona technologia produkcji spowodowały, że całkowite rozpuszczanie w wodzie produktów z serii Easy Flush trwa tylko od 30 do 60 sekund. Papier toaletowy z serii Easy Flush rozpuszcza się znacznie szybciej a całkowity czas potrzebny do rozpuszczenia jest dwa razy krótszy od czasu rozwłóknienia porównywalnego papieru toaletowego, wykonanego z makulatury. Ponadto, cząsteczki rozpuszczonego produktu są znacznie mniejsze. Rozpuszczanie ręcznika rozpoczyna się natychmiast przy kontakcie z wodą i jest tak szybkie jak papieru toaletowego. Nawet po wrzuceniu ręcznika do muszli toaletowej nie mamy obawy, że ręcznik się nie rozpuści w odpowiednim czasie

8 8 Produkty Easy Flush rozpuszczają się w wodzie całkowicie i w bardzo krótkim RęcznikPapier toaletowy Szybko-rozpuszczający się ręcznik 30 sekund 60 sekund 90 sekund Papier makulaturowy Papier z makulatury wysokiej jakości Szybko-rozpuszczający się papier Standardowy ręcznik

9 9 Udowodnione działanie Szybko rozpuszczające się produkty Katrin były opracowywane na bazie długoletniej współpracy z naszymi partnerami z przemysłu lotniczego. Szczegółowe informacje na temat produktów – włączając przytoczone powyżej przykłady – są dostępne w lokalnych oddziałach MT. www.katrin.com


Pobierz ppt "Sewer blockage is always annoying. This is particularly the case on board trains, aeroplanes and ships, where the sanitary facilities are under heavy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google