Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dnia 19 listopada w naszej szkole odbył się „Korowód Świętych”. Coroczny festiwal cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Wszyscy mogą wykazać się.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dnia 19 listopada w naszej szkole odbył się „Korowód Świętych”. Coroczny festiwal cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Wszyscy mogą wykazać się."— Zapis prezentacji:

1

2 Dnia 19 listopada w naszej szkole odbył się „Korowód Świętych”. Coroczny festiwal cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Wszyscy mogą wykazać się talentem, wiedzą o Świętych… Ale najpierw…

3 ` Atmosfera była idealna, wszyscy się bawili, tańczyli, śmiali się, a co najważniejsze słuchali z zaciekawieniem o naszych świętych. Wszyscy byli zaskoczeni, gdy zobaczyli…. Hmmm…. Ciekawe kogo? Jak państwo myślą ?

4 Gdy zobaczyli Świętą Joannę na swoim…. Kucyku

5 A czy kogoś zastanowiło kto mógł to wszystko prowadzić ? Świetnie sprawdza się w bibliotece, książki nam wypożycza. Ma swojego kolegę, co jej działania oblicza….

6 Oczywiście chodzi o: Panią Małgorzatę Baranowską i Pana Roberta Kawończyka

7 Oczywiście konkurs nie mógł się odbyć bez zacnego jury: Od Lewej: Pani Dyrektor mgr Edyta Skowron Ks. Proboszcz Józef Gwiazdoń Pan Daniel Nicieja Pani Barbara Pasterak Ks. Dariusz Mieszczak

8 A teraz przejdźmy do sedna… To nie tylko aureola, biała szata…. Każdy jest inny, a nasi uczniowie przedstawili ich tak….

9

10 Był Święty Mikołaj ze swoimi reniferami…

11 Przeżyliśmy odwiedziny papieża…

12 Prawdziwy „mistrz kierownicy” do nas zawitał….

13 Wybór był trudny, ale jury podjęło decyzję Oto zwycięzcy w klasie 4-6:

14 A oto w gimnazjum:

15 Na koniec o zgromadzonych zadbał zespół „Przymierze” z piosnką „Święty Uśmiechnięty”

16 Podsumowanie Uczniowie przygotowywali się do tych występów godzinami, wszystko chcieli mieć dopięte na ostatni guzik i to naszym zdaniem im się w stu procentach udało. Nad całością przedsięwzięcia czuwała Pani Monika Hatłas-Noszka

17 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ! Wykonał Szymon Bliźniak z klasy III B gim. dla ZSP Frydrychowice


Pobierz ppt "Dnia 19 listopada w naszej szkole odbył się „Korowód Świętych”. Coroczny festiwal cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Wszyscy mogą wykazać się."

Podobne prezentacje


Reklamy Google