Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Theofeel – „Theo” pochodzi od słowa „Bóg”, „feel” nawiązuje do angielskiego słowa „czuć”. Twórcy tej strony zachęcają do spotkania z Jezusem, oddziaływując.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Theofeel – „Theo” pochodzi od słowa „Bóg”, „feel” nawiązuje do angielskiego słowa „czuć”. Twórcy tej strony zachęcają do spotkania z Jezusem, oddziaływując."— Zapis prezentacji:

1 Theofeel – „Theo” pochodzi od słowa „Bóg”, „feel” nawiązuje do angielskiego słowa „czuć”. Twórcy tej strony zachęcają do spotkania z Jezusem, oddziaływując na zmysły (przez obrazy, muzykę, filmy, itd.).

2 Pustynia Serc działa na facebooku, na stronie internetowej, gdzie każdy może podzielić się swoimi problemami i zadać pytania. Wśród osób posługujących są księża, siostra zakonna, pedagog, psycholog, terapeuta oraz osoby świeckie, pragnące nieść pomoc potrzebującym.

3 FaceBóg kieruje myśli w stronę tego, co najważniejsze, albo inaczej – Tego, który jest najważniejszy przez dzielenie się Ewangelią i wartościowymi myślami.

4 Pod koniec wakacji – w ostatnie dni sierpnia – odbywa się spotkanie Golgota Młodych w Serpelicach nad Bugiem. Jest to czas pięciu dni wspólnego przebywania na modlitwie i trwaniu we wspólnocie pokoju i radości.

5 Istotą Ruchu Lednickiego jest jak najczęstszy udział w Eucharystii, codzienny wybór Chrystusa, adoracja oraz w miarę możliwości modlitwa brewiarzowa. Nieodłącznym elementem jest rozważanie, którego motyw wyznacza hasło Spotkania Młodych LEDNICA 2000.

6 Twórcy akcji „Nie Wstydzę Się Jezusa” zachęcają Polaków do odważnego wyznania wiary.


Pobierz ppt "Theofeel – „Theo” pochodzi od słowa „Bóg”, „feel” nawiązuje do angielskiego słowa „czuć”. Twórcy tej strony zachęcają do spotkania z Jezusem, oddziaływując."

Podobne prezentacje


Reklamy Google