Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konkurs na stroik Bożonarodzeniowy! Szkolny Klub Przyjaciół Żonkila zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Stroik Bożonarodzeniowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konkurs na stroik Bożonarodzeniowy! Szkolny Klub Przyjaciół Żonkila zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Stroik Bożonarodzeniowy."— Zapis prezentacji:

1

2 Konkurs na stroik Bożonarodzeniowy!

3 Szkolny Klub Przyjaciół Żonkila zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Stroik Bożonarodzeniowy

4 Czym jest stroik? Stroik Bożonarodzeniowy to ozdoba stołu stosowana podczas Świąt Bożego Narodzenia. Stroik może mieć kształt wieńca, lub świecznika przyozdobionego żywymi liśćmi lub gałązkami.

5 Na czym polega konkurs? Trzeba samodzielnie wykonać Stroik Bożonarodzeniowy. Technika jest dowolna najlepiej, aby znalazły się tam żywe elementy np. jodła, oraz dobrze utwierdzone dekoracje.

6 Kiedy przynieść? Prace należy podpisać i solidnie zapakować oraz przynieść tylko w jednym dniu tj. w czwartek (17.12) do świetlicy klas drugich na pierwszym piętrze od rana do godziny 10:00!

7 Stroiki zostaną przekazane dla chorych znajdujących się w hospicjum im. Św. Łazarza. Mamy nadzieję, że stroiki sprawią im wiele radości.

8 Hospicjum to nadzieja… Jeśli możesz pomóż…

9 Z góry dziękujemy za wszystkie prace!


Pobierz ppt "Konkurs na stroik Bożonarodzeniowy! Szkolny Klub Przyjaciół Żonkila zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Stroik Bożonarodzeniowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google