Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W naszej szkole, jak co roku, świętowaliśmy wspólnie Dzień Życzliwości. Kolor żółty, który nawiązuje do słonecznika, czyli symbolu tego niezwykłego Dnia,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W naszej szkole, jak co roku, świętowaliśmy wspólnie Dzień Życzliwości. Kolor żółty, który nawiązuje do słonecznika, czyli symbolu tego niezwykłego Dnia,"— Zapis prezentacji:

1

2 W naszej szkole, jak co roku, świętowaliśmy wspólnie Dzień Życzliwości. Kolor żółty, który nawiązuje do słonecznika, czyli symbolu tego niezwykłego Dnia, całkowicie zdominował naszą szkołę. Uczniowie, a także nauczyciele, byli ubrani na żółto bądź mieli na sobie akcenty w tym kolorze.

3

4

5

6 Pani Dyrektor również chętnie, jak zawsze, włączyła się w obchody Dnia Życzliwości.

7

8

9 W tym niezwykłym Dniu w szkole działo się sporo. Przede wszystkim roznoszona była Poczta Życzliwości, można było odrysować swoją dłoń lub napisać na plakacie jakieś miłe słowo. Członkinie Samorządu Uczniowskiego rozdawały każdemu uśmiechnięte buźki oraz serduszka z pozytywną myślą. Klasy były przyozdobione żółtymi akcentami. Można było także zrobić sobie zabawne zdjęcie. Uczniowie klasy 1A oraz 1B otrzymali w prezencie kolorowanki ze słonecznikiem.

10

11

12

13

14

15 Szkolna świetlica przygotowała swoją niespodziankę na Dzień Życzliwości, rozdając własnoręcznie zrobione zakładki do książek w różnych kolorach. Dziękujemy!

16

17 Zwieńczeniem Dnia Życzliwości było rozdanie dyplomów dla klasowych Królowych oraz Królów Życzliwości.

18 Dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim Wychowawcom oraz Nauczycielom, Samorządowi Uczniowskiemu, a także każdemu, kto przyczynił się do tego, by Dzień Życzliwości był prawdziwym świętem w naszej szkole. Niech trwa cały rok! Iga Łabaczuk Andrzej Sawczuk


Pobierz ppt "W naszej szkole, jak co roku, świętowaliśmy wspólnie Dzień Życzliwości. Kolor żółty, który nawiązuje do słonecznika, czyli symbolu tego niezwykłego Dnia,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google