Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Odblaskowy zawrót głowy”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Odblaskowy zawrót głowy”"— Zapis prezentacji:

1 „Odblaskowy zawrót głowy”
Pokaz mody przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Sławnie w ramach konkursu „Zabłyśnij na drodze”

2

3

4

5

6 Czerwony dywan, pulsujące kolorami światła, profesjonalna oprawa muzyczna… to nie wstęp do relacji z Cannes czy Los Angeles tylko opis wspaniałego wydarzenia, które miało miejsce 17 listopada w naszej szkole.

7 „Odblaskowy zawrót głowy” !!! Jak na profesjonalny pokaz przystało
W ramach konkursu „Zabłyśnij na drodze” organizowanego przez Lighthouse Consultants Sp. z o.o. Sp. Komandytowa na zlecenie Bridgestone Stargard Sp. z o.o. we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie zorganizowano pokaz mody „Odblaskowy zawrót głowy” !!! Jak na profesjonalny pokaz przystało 98 uczniów próbowało swoich sił na wybiegu.

8 Prezentacje obejmowały
różne kategorie strojów

9 Stroje codzienne:

10 Stroje użytkowe:

11 Stroje sportowe:

12 Stroje dyskotekowe:

13 Stroje eleganckie:

14 Wszyscy modele lśnili i świecili odblaskami oraz innymi reagującymi na światło dodatkami.
Oprócz wydarzeń cieszących nasz wzrok uczestnicy dostarczyli także publiczności poetyckich wrażeń.

15 „Neonka” „Moda dzisiejsza dobrze nam znana, być widocznym na drodze z wieczora i z rana. Ładny wygląd i bezpieczeństwo to rzeczy, na które szczególną uwagę zwraca dziś społeczeństwo. Noszę więc zawsze odblaski przy sobie i czuję się pewnie, bezpiecznie na drodze”

16 „Odblaskowy szał” „Moi mili – to mój strój: piękna linia, śliczny krój. Sama z mamą go projektowałam, a projekt do Nowego Jorku wysłałam. Teraz dzwonią do mnie z Nowego Jorku czy nie oświetliłabym ich od wtorku do wtorku. Ale ja mam inne priorytety. Wolę z Wami dziś tu być i dla Was pięknie lśnić. A tak między nami – myślę, że jesteście super dzieciakami i docenicie mój występ gromkimi brawami!”

17 „Jesienna droga do domu”
„Krótkie, pochmurne, deszczowe i zimne jesienne dni zniechęcają was do spacerów? Mamy na to antidotum! Parasol, palto i kalosze w żywych kolorach rozweselą szare, ponure dni. Natomiast odblaskowe elementy stroju uczynią każdy spacer bezpiecznym”

18 „Hip-hopowo odblaskowo”
„Pełno odblasków na mnie widzicie. Są bardzo stylowe. Czyż nie sądzicie? Życie jest cenne chyba przyznacie, a na odblaski grosze wydacie. Mam teraz dla was tę dobra radę: NOŚCIE ODBLASKI I ŚWIEĆCIE PRZYKŁADEM!”

19 Na scenie pojawiło się wiele ciekawych strojów
Na scenie pojawiło się wiele ciekawych strojów. Jury miało ciężkie zadanie.

20

21

22 Wyróżniono 15 z występujących na wybiegu modelek i modeli
Wyróżniono 15 z występujących na wybiegu modelek i modeli. Na koniec wszyscy autorzy strojów otrzymali słodkie upominki!

23

24

25

26

27 Noś odblaski duży, mały, a do domu wrócisz cały!!!

28 „Inicjatywa organizatorów pokazu, a także zaangażowanie uczniów szkoły zasługuje na duże uznanie i wyróżnienie, gdyż w oryginalny sposób promuje podejmowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i dobitnie wskazuje jak ważnym dla bezpieczeństwa pieszych uczestników ruchu jest noszenie odblasków. Przy tej okazji Policja apeluje: wszyscy piesi korzystający z jezdni poza obszarem zabudowanym po zmroku, zobowiązani są przepisami prawa do posiadania elementów odblaskowych – na pewno warto zaczerpnąć z pomysłów uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Sławnie i sprawić sobie odblaskowy gadżet.” Komenda Powiatowa Policji w Sławnie


Pobierz ppt "„Odblaskowy zawrót głowy”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google