Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka w SP 122 w Łodzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka w SP 122 w Łodzi."— Zapis prezentacji:

1 Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka w SP 122 w Łodzi

2 Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka to czas godny zapamiętania, wie o tym każde dziecko, które chce tych praw przestrzegania. Toteż, my dzieciaki małe ze 122 szkoły, zadbaliśmy o to, aby 20 listopada był wyjątkowo wesoły. Tak więc, w piątek zmierzyliśmy się z zadaniami różnymi, które pokazały, że praw naszych się nie wstydzimy. Były wystawy, dyskusje, plakaty, a także prezentacje oglądane na raty. Ale najważniejsze co z tego zapamiętaliśmy, to, że człowiek mały jest wszystkim starszym bliski !

3 Popatrzcie sami jak świetnie się bawiliśmy. Prace w grupach, gry i zabawy, wspólne oglądanie …. Tego dnia nie było czasu na „bąków zbijanie” !

4

5

6 Nasza szkoła roztacza nad nami parasol ochronny. Toteż możemy się bawić nie tylko w piątki.

7 Wystawa prac

8

9

10

11

12

13

14

15 Puszczaliśmy wodze fantazji, integrowaliśmy się ze sobą, ale najważniejsze, że przez zabawę zdobywaliśmy wiedzę odlotową !

16 Pamiętaliśmy też o Januszu Korczaku, o tym jak kochał dzieci i ile Jemu zawdzięczamy.

17 Prawa Dziecka dobrze znamy i z nich chętnie korzystamy.

18 24 listopada 2015r. podsumowaliśmy działania związane z Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka – na apelu rozdaliśmy dzieciom z klas I-III dyplomy i upominki.

19

20

21

22 A teraz Was wszystkich już pożegnamy, bo oprócz praw również obowiązki swoje znamy. Toteż wracamy na super lekcje, aby wiedzieć jeszcze więcej. Dzieciaki z klas młodszych.


Pobierz ppt "Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka w SP 122 w Łodzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google