Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GDANSK Wszystko rozpoczęło się od wyjazdu do Gdańska który miał nas przygotować do stworzenia własnej gry miejskiej. Fabuła zabawy organizowanej w Gdańsku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GDANSK Wszystko rozpoczęło się od wyjazdu do Gdańska który miał nas przygotować do stworzenia własnej gry miejskiej. Fabuła zabawy organizowanej w Gdańsku."— Zapis prezentacji:

1

2 GDANSK Wszystko rozpoczęło się od wyjazdu do Gdańska który miał nas przygotować do stworzenia własnej gry miejskiej. Fabuła zabawy organizowanej w Gdańsku przeniosła nas do czasów życia wybitnego gdańskiego astronoma Jana Heweliusza. Z warsztatów wszyscy wyjechaliśmy zainspirowani i pełni pomysłów.

3 SZTUTOWO Pierwszą grę miejską zorganizowali uczniowie ze Sztutowa. Poznaliśmy najpiękniejsze zakątki tej miejscowości z historyczną przeszłością. Odwiedziliśmy muzeum, widzieliśmy most „Czterech Pancernych”. Zaprzyjaźniliśmy się także z naszymi rówieśnikami ze Sztutowa i Stegny.

4

5

6 MIKOSZEWO Na końcu swoją grę miejską miało przygotować Mikoszewo. Zabawa była oparta na przebiegającym przez Mikoszewo Bursztynowym Szlaku. Przygotowane przez uczniów zadania były dopracowane i podobnie jak w Sztutowie przyniosły uczestnikom dobrą zabawę, nowe wiadomości i rozrywkę.

7 TRASA GRY TERENOWEJ

8

9

10

11

12

13

14 Jedno z zada ń – zdj ę cie przy Kei

15 Na trasie z map ą w r ę ku

16 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "GDANSK Wszystko rozpoczęło się od wyjazdu do Gdańska który miał nas przygotować do stworzenia własnej gry miejskiej. Fabuła zabawy organizowanej w Gdańsku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google