Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wigilia-zajęcia otwarte z udziałem rodziców

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wigilia-zajęcia otwarte z udziałem rodziców"— Zapis prezentacji:

1 Wigilia-zajęcia otwarte z udziałem rodziców

2 Gwiazdka Bronisława Ostrowska
Dzisiaj o zmierzchu wszystkie dzieci, Anioły mogą zejść do ludzi, Jak małe ptaki z gniazd, Przebiec calutki świat: Patrzą na niebo, czy już świeci Śnieg taki czysty, że nie ubrudzi Najpierwsza z wszystkich gwiazd. Białych anielskich szat. O zimne szyby płaszczą noski Białe opłatki, białe stoły, W okienkach miast i wsi, Świeżych choinek las... Czy już sfrunęła z ręki Boskiej, Doprawdy mogą dziś anioły Czy już nad nami tli. Zagościć pośród nas.  Różowe niebo pociemniało, Tylko ta gwiazda niech zaświeci I cień błękitny legł Nad ciszą białych dróg Na ziemię białą, białą, białą, I zawiadomi wszystkie dzieci, Na nieskalany śnieg. Ze się narodził Bóg.

3 Jest już tradycją organizowanie „Wigilijnego spotkanie” z rodzicami
Jest już tradycją organizowanie „Wigilijnego spotkanie” z rodzicami. Zależy nam na zachowaniu i kultywowanie tradycji związanych z okresem świąt Bożego Narodzenia, stworzenie rodzinnej i ciepłej atmosfery.

4 . Kolejnym założonym celem było wzmacnianie więzi międzypokoleniowej i zacieśnienie kontaktów ze szkołą. Przedświąteczne spotkanie odbyło się w specjalnie przygotowanej na tę uroczystość klasie. Dzieci zaprezentowały przygotowany dla nich scenariusz. Po połamaniu się opłatkiem i odśpiewaniu kolęd mogliśmy biesiadować przy stole przygotowanym przez naszych rodziców.  


Pobierz ppt "Wigilia-zajęcia otwarte z udziałem rodziców"

Podobne prezentacje


Reklamy Google