Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Staram się uczyć systematycznie. Jak mamy sprawdzian to uczę się codziennie, nie zostawiam tego na ostatnią chwilę. Zawsze powtarzam sobie też na przerwie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Staram się uczyć systematycznie. Jak mamy sprawdzian to uczę się codziennie, nie zostawiam tego na ostatnią chwilę. Zawsze powtarzam sobie też na przerwie."— Zapis prezentacji:

1

2 Staram się uczyć systematycznie. Jak mamy sprawdzian to uczę się codziennie, nie zostawiam tego na ostatnią chwilę. Zawsze powtarzam sobie też na przerwie przed lekcją.

3 Kiedy się uczę zawsze wypisuje najważniejsze daty czy definicje do brudnopisu i podkreślam je na kolorowo, a potem się uczę z przepisanego tekstu. A gdy mam się nauczyć piosenki zawsze ją sobie nucę na przykład kiedy sprzątam czy gram w coś.

4 Codziennie w miarę wcześnie staram się odrobić lekcje i potem od razu się uczę. Uczę się po południu lub wieczorem, ale nie w nocy.

5 Nie ucz się na pamięć tylko ze zrozumieniem Zawsze przed nauką wyłącz telefon, telewizor czy komputer (no chyba, że będziesz się z nich uczyć).


Pobierz ppt "Staram się uczyć systematycznie. Jak mamy sprawdzian to uczę się codziennie, nie zostawiam tego na ostatnią chwilę. Zawsze powtarzam sobie też na przerwie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google