Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rewolucja w Twoim piórniku. To innowacyjny produkt, który jest możliwy do nabycia dla każdego, bez żadnych wyjątków. SAMdługopis, automatycznie poprawia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rewolucja w Twoim piórniku. To innowacyjny produkt, który jest możliwy do nabycia dla każdego, bez żadnych wyjątków. SAMdługopis, automatycznie poprawia."— Zapis prezentacji:

1 rewolucja w Twoim piórniku

2 To innowacyjny produkt, który jest możliwy do nabycia dla każdego, bez żadnych wyjątków. SAMdługopis, automatycznie poprawia Twoje błędy, często sam podsuwa wspaniałe pomysły czy rozwiązania na kartce, w dodatku nigdy już nie pomylisz się w rozwiązywaniu krótkich i prostych działań, a wkład w Twoim długopisie nigdy się nie skończy!

3 Każdemu, kto chociaż trochę chce ułatwić sobie życie, wszystkim dysortografikom itp.

4

5 SAMdługopis w niczym nie różni się od normalnego długopisu, więc jest niewykrywalny dla nikogo! Możesz po prostu ukryć jego obecność

6

7 JEŚLI MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA, DZWOŃ LUB PISZ! 561789324 samdlugopis@gmail.com

8 SAMdługopis w sprzedaży już tydzień po prezentacji, liczba produktów ograniczona, można składać zamówienia mailowo. Nie czekaj, zamów już dziś!!!


Pobierz ppt "Rewolucja w Twoim piórniku. To innowacyjny produkt, który jest możliwy do nabycia dla każdego, bez żadnych wyjątków. SAMdługopis, automatycznie poprawia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google