Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TERENY REKREACYJNE W SERNIKACH Konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce edycja' 2014 Lokalizacja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TERENY REKREACYJNE W SERNIKACH Konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce edycja' 2014 Lokalizacja."— Zapis prezentacji:

1 TERENY REKREACYJNE W SERNIKACH Konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce edycja' 2014 Lokalizacja nominowanej przestrzeni na mapie umożliwiającej ocenę zagospodarowania i kontekstu urbanistycznego

2 TERENY REKREACYJNE W SERNIKACH Konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce edycja' 2014 Wyrys ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego ‏

3 TERENY REKREACYJNE W SERNIKACH Konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce edycja' 2014 Wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ‏

4 TERENY REKREACYJNE W SERNIKACH Konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce edycja' 2014 opis instrumentów, narzędzi, przedsięwzięć, dzięki którym udało się doprowadzić nominowaną przestrzeń do aktualnego stanu w zakresie zagospodarowania przestrzeni (w tym mechanizmów finansowych)‏ Uporządkowanie i zagospodarowanie terenów rekreacyjnych odbywało się w 2 etapach. Zarówno I jak i II etap dzięki staraniom władz gminy współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Odnowa i Rozwój Wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

5 TERENY REKREACYJNE W SERNIKACH Konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce edycja' 2014 opis celów osiągniętych dzięki realizacji przedsięwzięcia Zgodnie z założonymi celami zagospodarowania przestrzeni publicznej prowadzić będzie do powstania profesjonalnej, ogólnodostępnej strefy społeczno-rekreacyjnej co wpłynęło na wzrost integracji mieszkańców oraz promocję zdrowego trybu życia zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Założeniem władz gminy było również zmniejszenie zagrożenia związanego z patologiami społecznymi. Realizacja strefy rekreacji przyczyniła się ponadto do wzrostu estetyki, a przez to do atrakcyjności turystycznej miejscowości oraz wzrostu jakości życia mieszkańców.

6 TERENY REKREACYJNE W SERNIKACH Konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce edycja' 2014 Prezentacja fotograficzna miejsca (o ile to możliwe sprzed i po realizacji)‏ Maksymalnie 10 slajdów Uwaga techniczna: Prosimy o zoptymalizowanie wielkości zdjęć wklejanych na slajdy. Aby to wykonać należy zmniejszyć rozdzielczość zdjęć. Można do tego celu użyć m. in.: - programu Picassa, funkcja: Eksport do; - bezpłatnych programów, np.: Fast Image Resizer; - programów graficznych, np.: Adobe Photoshop.

7 Widok terenu sprzed realizacji inwestycji na którym obecnie jest przystań kajakowa, 2 altany i schody terenowe oraz kładka.

8

9

10 Teren sprzed realizacji inwestycji na którym obecnie znajduje się staw, wyspa z altaną, ciągi pieszo-jezdne, słoty z ławkami, nasyp z napisem SERNIKI- napis wykonany z krzewów.

11

12

13

14

15

16


Pobierz ppt "TERENY REKREACYJNE W SERNIKACH Konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce edycja' 2014 Lokalizacja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google