Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Regulamin pracowni komputerowej Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Regulamin pracowni komputerowej Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Regulamin pracowni komputerowej Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Dziś poznacie regulamin pracowni komputerowej. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Uczniowie przebywają w pracowni tylko w obecności nauczyciela.

4 Uczniowie maja stałe wyznaczone miejsca, za które są odpowiedzialni. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Sprzęt uruchamiamy tylko po otrzymaniu polecenia od nauczyciela. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 W pracowni nie wolno jeść posiłków i pić napojów.

7 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nie wolno rozkręcać sprzętu lub odłączać klawiatur, myszy, jednostek centralnych.

8 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Sprzętu używamy zgodnie z jego przeznaczeniem.

9 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Po zakończeniu pracy należy na stanowisku komputerowym zostawić ład i porządek.

10 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Pamiętajcie. Zawsze należy przestrzegać regulaminu pracowni komputerowej.


Pobierz ppt "Regulamin pracowni komputerowej Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google