Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Aleja Jana Pawła II 43 31-864 Kraków. EUROMARKET Spółka z o.o. Firma rodzinna z tradycjami od 1919 roku. Założona przez Danutę i Jerzego Dobrzańskiego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Aleja Jana Pawła II 43 31-864 Kraków. EUROMARKET Spółka z o.o. Firma rodzinna z tradycjami od 1919 roku. Założona przez Danutę i Jerzego Dobrzańskiego."— Zapis prezentacji:

1 Aleja Jana Pawła II 43 31-864 Kraków

2 EUROMARKET Spółka z o.o. Firma rodzinna z tradycjami od 1919 roku. Założona przez Danutę i Jerzego Dobrzańskiego w 1991 roku – pierwszy salon BMW. W 1992 Salon OPLA. Jerzy Dobrzański to legenda motoryzacji. Rajdowiec, trzykrotny mistrz Polski.

3 Spółka z o. o – obowiązuje Kodeks spółek handlowych. Może być założona przez jednego lub więcej podmiotów spisana w formie aktu notarialnego. Współwłaściciele nie odpowiadają za zobowiązania, a należność można egzekwować z majątku spółki i tylko do wysokości kapitału zakładowego. Rozliczenie – pełna się księgowość.

4 Salon Siadczy usługi z zakresu:  Sprzedaży samochodów;  Sprzedaży części i akcesoriów;  Serwisu;  przeglądów rejestracyjnych;  komis;  kredytów;  ubezpieczeń;  leasing;  usług blacharskich.

5 Sprzedaży samochodów Euromarket ma w swojej ofercie samochody takich marek jak:  BMW  Opel  Ford  Chavrolet Prowadzi sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych.

6 Źródło finansowania Drive New Opel – możliwość wymiany auta na nowe bez wkładu własnego po trzech latach użytkowania. Firma współpracuje z:  Getin Noble bank S.A  Santander Consumer Bank  Masterlease

7 Sprzedaży części i akcesoriów Podczas naprawy wymiana tylko na oryginalne części. Firma nie sprzedaje „zamienników”. Szeroka oferta akcesoriów, takich jak: opony, felgi (aluminiowe), czujnik parkowania, haki holownicze, bagażniki dachowe, oleje. Stały klient otrzymuje dogodne warunki współpracy.

8 Serwis Firma posiada specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowana kadrę z wieloletnim stażem. Nowy samochód objęty jest 2-letnia gwarancją. W razie stwierdzenie nieprawidlowości związanych z użytkowaniem zostają usunięte na koszt producenta. Do wyboru mamy dwa pakiety serwisowe:  MINI – przeglądy okresowe rozłożone na raty;  MAXI – przegląd i naprawa rozłożona na raty. Wszystkie przeglądy wykonane są w autoryzowanych stacjach BMW, OPLA.

9 Serwis Dla marek BMW bez względu na wiek samochodu oferowane są naprawy pogwarancyjne. Możliwość realizacji napraw kompleksowych w dość krótkim czasie. Firma prowadzi serwis blacharsko – lakierniczy, w którym wykorzystywane są Tylko oryginalny lakier do BMW.

10 Świadczona jest usługa „DOOR TO DOOR” czyli dostarczenie samochodu do serwisu i oddanie po serwisie klientowi. W razie uszkodzenie uniemożliwiającego jazdę zapewniamy holowanie do serwisu. Na czas naprawy zapewniany jest samochód zastępczy. Sprawdzenie auta przed zimą - gratis

11 Obecnie Chevrolet skończył dystrybucja samochodów na rynek Europejski dlatego Euromarket nie posiada w swojej ofercie Sprzedaż nowych samochodów tej marki. Nadal firma świadczy usługi z zakresu sprzedaży części do tych aut.

12 Leasing W przypadku używania samochodu do celów służbowych możliwość odliczenia 50% podatku VAT od raty finansowej i serwisowania. Jest to leasing operacyjny z rynkową wartością końcową pojazdu. Łatwe i tanie zakończenie umowy. W czasie trwania umowy leasingowej serwis nawet do 250.000 km.


Pobierz ppt "Aleja Jana Pawła II 43 31-864 Kraków. EUROMARKET Spółka z o.o. Firma rodzinna z tradycjami od 1919 roku. Założona przez Danutę i Jerzego Dobrzańskiego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google