Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROJEKT „AKCJA INFORMACJA” WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO, DZIAŁANIE 9.1 PROGRAM OPERACYJNY KAPITAŁ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROJEKT „AKCJA INFORMACJA” WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO, DZIAŁANIE 9.1 PROGRAM OPERACYJNY KAPITAŁ."— Zapis prezentacji:

1 PROJEKT „AKCJA INFORMACJA” WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO, DZIAŁANIE 9.1 PROGRAM OPERACYJNY KAPITAŁ LUDZKI WYCIECZKA EDUKACYJNA DO KRAKOWA GRUPY z ZSS W RZYKACH „NOWOCZESNY w NAUCE”

2 Wyjazd edukacyjny zorganizowany dla 28 uczestników zajęć „Projektowanie stron i grafika” „Nowoczesny w nauce” z gimnazjum w Rzykach, Sułkowicach-Bolęcinie oraz Roczynach. Uczestnicy zajęć „Nowoczesny w nauce” wzięli udział w warsztatach nt. technologii informacyjnych pomocnych w uczeniu się zorganizowanych przez Polskie Towarzystwo Informatyczne

3 Gościliśmy w Gimnazjum nr 16 w Krakowie

4 Uczestnicy zajęć wzięli udział w warsztatach programowania gier w Java, podczas których zapoznani zostali z pakietem materiałów dydaktycznych i instrukcją pracy w poznawanym programie. Warsztaty opierały się w decydującym zakresie na zajęciach praktycznych, gdyż uczniowie samodzielnie, pod nadzorem instruktorów z AGH w Krakowie piszą grę w języku Java. Uczniowie pracowali w programie Eclipse. Język Java jest szeroko stosowany w webowych rozwiązaniach, zatem uczestnicy zajęć z projektowania stron znacznie poszerzyli swoją wiedzę z zakresu możliwości projektowania aplikacji webowych.

5

6

7

8 Smaczne posiłki w przerwie i po zajęciach pozwoliły na wzmocnienie sił do dalszej wędrówki

9 Odwiedziliśmy Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Przewodnik oprowadził nas przez trzy wystawy: „Wokół koła” „Więcej Światła’’ „Z dziejów polskiej motoryzacji”

10

11

12

13

14

15 Ostatnim punktem wycieczki było odwiedzenie Kina IMAX i obejrzenie filmu pt. „Grawitacja’’, który ukazał kosmos oraz poszerzył wiedzę uczestników w dziedzinie geografii.

16 Wycieczka umożliwiła nam m.in. podniesienie poziomu kluczowych kompetencji informatyczno-naukowych oraz możliwość doskonalenia umiejętności uczenia się poprzez działanie


Pobierz ppt "PROJEKT „AKCJA INFORMACJA” WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO, DZIAŁANIE 9.1 PROGRAM OPERACYJNY KAPITAŁ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google