Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program Śniadanie Daje Moc jest realizowany w naszej szkole po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. W tym roku szkolnym do projektu przystąpiły klasy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program Śniadanie Daje Moc jest realizowany w naszej szkole po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. W tym roku szkolnym do projektu przystąpiły klasy."— Zapis prezentacji:

1

2 Program Śniadanie Daje Moc jest realizowany w naszej szkole po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. W tym roku szkolnym do projektu przystąpiły klasy I e i I g. Głównym celem akcji jest podniesienie świadomości naszych podopiecznych na temat odżywiania oraz roli zdrowego i pożywnego śniadania w ich codziennej diecie. Wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia. To właśnie dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej się koncentrują podczas lekcji, mają siłę i chęć do zabawy.

3 Wspólne śniadanie poprzedziły zajęcia dotyczące zasad zdrowego dożywiania oraz wykonanie pracy zatytułowanej Talerz zdrowia.

4 W piątek, od samego rana trwały przygotowania do wspólnego śniadania. Uczniowie z wielkim przejęciem i zaangażowaniem przystąpili do przygotowywania smacznych, zdrowych i kolorowych kanapek.

5 Poza tym mieli niepowtarzalną szansę przekonać się o tym, jak przyjemne może być wspólne przygotowywanie posiłku oraz zasiadanie do wspólnego stołu z kolegami i koleżankami z klasy.

6 Wiele radości sprawiło im również przygotowanie soku marchewkowo-jabłkowego.

7 Każda klasa otrzymała specjalny certyfikat potwierdzający udział w programie.

8 To niecodzienne śniadanie było smaczne, zdrowe i dało naszym milusińskim wyjątkową moc!


Pobierz ppt "Program Śniadanie Daje Moc jest realizowany w naszej szkole po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. W tym roku szkolnym do projektu przystąpiły klasy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google