Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z okazji 13. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Moje polskie EURO - zaprojektuj monetę lub banknot"

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z okazji 13. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Moje polskie EURO - zaprojektuj monetę lub banknot""— Zapis prezentacji:

1 Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ MOJE POLSKIE EURO” KLASA III E

2 Z okazji 13. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Moje polskie EURO - zaprojektuj monetę lub banknot" , organizowanym przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oraz Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy (Fundację) w Warszawie. Zaprojektowaliśmy pięć prac o tematyce ekonomicznej. Trzy spośród nich otrzymały wyróżnienia. Autorzy – Ola Gromysz, Maja Wojnicka i Karolinka Wronowska – odebrały dyplomy i nagrody edukacyjne w Centrum Konferencyjnym UWM w dniu otwarcia 13. Dni Nauki i Sztuki. Gratulujemy !!! Prace możecie oglądać na wystawie w Bibliotece UWM oraz na stronie internetowej Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości … w fotograficznym skrócie  Było barwnie i wesoło  Przesyłamy kolorowe pozdrowienia z naszej galerii  Dzieci z klasy III E z wychowawczynią Beatą Bielską

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19 Zdjęcia Rodzice uczniów klasy III E Opracowanie Beata Bielska 13
Zdjęcia Rodzice uczniów klasy III E Opracowanie Beata Bielska Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki Olsztyn 2015


Pobierz ppt "Z okazji 13. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Moje polskie EURO - zaprojektuj monetę lub banknot""

Podobne prezentacje


Reklamy Google