Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOLOROWEZWIERZĄTKAKOLOROWEZWIERZĄTKA KARMA „ANIFULL”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOLOROWEZWIERZĄTKAKOLOROWEZWIERZĄTKA KARMA „ANIFULL”"— Zapis prezentacji:

1 KOLOROWEZWIERZĄTKAKOLOROWEZWIERZĄTKA KARMA „ANIFULL”

2 O PRODUKCIE Nasza karma po kilku minutach od spożyciu powoduje zmianę koloru twojego pupila. Przybiera on barwę w zależności od swoich uczuć i stanu. Zwierzątko powraca do swojego naturalnego koloru po ok. 5 godz. Dodatkową zaletą naszego produktu jest to, że może być stosowany dla wszystkich zwierząt domowych począwszy od rybek, a kończąc na psach.

3 Znaczenie kolorów -żółty - radość, szczęście -zielony – posłuszeństwo -czerwony – miłość -czarny – gniew i złość -biały – niewinność -różowy – podniecenie -niebieski – spokój, opanowanie

4 J AK STOSOWAĆ Produkt należy podawać raz dziennie, najlepiej rano. Każde zwierze ma inne potrzeby żywieniowe, zależnie od wieku, wielkości, trybu życia. Zaleca się podawanie takiej ilości, jak w przypadku normalnych karm.

5 E FEKTY UBOCZNE Możliwe efekty uboczne w postaci: kolorowej biegunki, częściowego wypadania sierści, zabarwienie pazurów.

6 Nasze produkty można nabyć drogą kupna w większości zoologii na terenie całego kraju oraz przez internet na naszej stronie internetowej. Dla nowych klientów oferujemy Wypróbuj już teraz a na pewno nie pożałujesz

7


Pobierz ppt "KOLOROWEZWIERZĄTKAKOLOROWEZWIERZĄTKA KARMA „ANIFULL”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google