Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wprowadzenie do naszej firmy PEAK PACKAGING POLAND Przedstawia Cezary Świeczkowski.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wprowadzenie do naszej firmy PEAK PACKAGING POLAND Przedstawia Cezary Świeczkowski."— Zapis prezentacji:

1 Wprowadzenie do naszej firmy PEAK PACKAGING POLAND Przedstawia Cezary Świeczkowski

2 Dane podstawowe -PEAK PACKAGING - producent wkładów foliowych do systemu bag-in-box przeznaczonych do przemieszczania substancji płynnych w formatach przemysłowych IBC oraz osprzętu niezbędnego do ich produkcji. -25 lat doświadczenia w działaniach businessowym oraz płynące stąd przekonanie o bardzo dobrej znajomości rynku i potrzeb klientów. -Bardzo szeroka gama produktów pod względem rozmiarów i specyfikacji. -Projektowanie worków do całkowicie nowych zastosowania we współpracy z klientem. -Zdolności produkcyjne w liczbie 600,000 worków rocznie i zatrudnienie na poziomie 60 osób w dwóch lokalizacjach produkcyjnych w Polsce i Wielkiej Brytanii.

3 Produkcja i jakość -Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w 2014 w Bartoszycach zwiększyło potencjał grupy i możliwości dostaw w Europie i na świecie. -Na wyposażeniu grupy są 4 automatyczne linie produkcyjne i 5 linii manualnych, dające możliwość produkcji na produktów najwyższej jakości z wymiennością miejsca wysyłki. -Obydwa zakłady posiadają strefy czyste tzw. Clean-roomy, aby spełniać najwyższej normy higieniczne. -Zastosowanie najwyższej klasy folii z metalocenowego LLDPE zapewnia spełnienie wszelkich wymogów jakościowych, nie możliwych do realizacji przy użyciu innych folii.

4 Schemat działania systemu bag-in-box

5 Przykładowe filmy z zakładów produkcji kosmetyków - zapraszam

6

7

8 Zakres naszej oferty: Worki „Cube” -Dla produktów wymagających, droższych, o wyższej lepkości, (idealny dla mas kosmetycznych) -Bardzo łatwy w użyciu, nie wymaga czynności dodatkowych przy napełnianiu, pozwala na minimalną pozostałość produktu po opróżnieniu! -Najczęściej stosowany do zbiorników 1000-litrowych i większych.

9 Zakres naszej oferty: Worki „Pillow” -Standardowo stosowany w przemyśle worek, ekonomiczny, spełniający normy spożywcze, kosmetyczne i farmaceutyczne. -Dostępny w różnych rozmiarach; zasadniczo stosowany w kontenerach 500l. i 1000l. -Możliwość zamontowania dowolnego osprzętu zarówno jeśli chodzi o korki wlotowe jaki i zawory spustowe. -Dostępna wersja Easy Fill – ułatwiająca napełnianie, stosowana też przy dozowaniu produktu przez napełniarki aseptyczne.

10 Zakres naszej oferty: Osprzęt -Prowadzimy produkcję osprzętu plastikowego na własnych wtryskarkach, co pozwala zachować takie same najwyższe standardy jakościowe, jak w przypadku produkcji worków. -Oferujemy korki o średnicy 2” i 3” oraz zawory spustowe o średnicy 2”, zaspokajające wymagania produkcyjne i logistyczne naszych odbiorców. -Cały czas wdrażamy nowe rodzaje osprzętu w oparciu o własne studio projektowe.

11 Użycie worków: Napełnienie Napełnienia worka „Cube” - niezliczone możliwości użytkowe

12 Użycie worków: Napełnienie Napełnianie standardowego worka „Pillow” – tanie i wszechstronne rozwiązanie

13 Użycie worków: Napełnienie Napełnianie worka Pillow w wersji „Easyfill” – łatwiejsza obsługa

14 Certyfikaty jakościowe -Zakłady grupy Peak zostały zweryfikowana jako spełniający warunki norm BRC, dotyczące najwyższych standardów produkcji wkładów foliowych i osprzętu z plastiku. -Surowa kontrole dotyczące co setnego worka z każdego produkcji oraz ciśnieniowa weryfikacja szczelności każdego zaworu oraz inne procedury kontrolne zapewniają przestrzeganie restrykcyjnych norm jakościowych BRC.

15 Certyfikaty jakościowe -Nasze wyroby spełniają normy dopuszczenia do kontaktu z żywnością, dodatkowo możemy poddawać worki wyjałowieniu promieniami Gamma. -Nasze normy produkcyjne respektują normy GMP i systemu bezpieczeństwa HACCP. -Spełniamy wszystkie normy dyrektywy Wspólnoty Europejskiej EU10/2011, co daje podstawę do wystawiania na życzenie klienta deklaracji zgodności z powyższymi normami. -Zlecamy regularne testy naszych opakowań pod kątem migracji i czystości mikrobiologicznej. Testy wykazują stałą zgodność z narzuconymi przez przepisy parametrami.

16 Dlaczego warto skorzystać z oferty Peak Packaging? -Poprawa warunków higienicznych w środowisku produkcyjnym w Państwa zakładzie poprzez użycie jednorazowych wkładów zamiast standardowych zbiorników IBC. -Oszczędności w kosztach związanych z użyciem mediów, materiałów i pracy ludzkiej poprzez wyeliminowanie czynności mycia standardowych zbiorników IBC. -Łatwość użycia worków w kontenerach; dla większości kontenerów czynność rozłożenia kontenera zajmuje mniej niż minutę, a napełnienie worka to czas poniżej 5 minut. -Oszczędności w magazynowaniu i transporcie zwrotnym złożonych kontenerów – nie przewozimy „powietrza”. -Nasz wyroby znalazły zastosowanie u bardzo wielu klientów z branży kosmetycznej, spotkały się z pełną akceptacją, spełniając wszystkie postawione przed nimi zadania.

17 Dlaczego warto skorzystać z oferty Peak Packaging? -Nie mamy sobie równych jeśli chodzi o poziom obsługi klientów, a przynajmniej dążymy do perfekcji w tym zakresie w codziennej pracy. -Znamy bardzo dobrze realia procesów przemysłowych i trudności, jakie czasem mogą występować. Elastyczność w działaniu to nasza domena! -Nasz doświadczony personel udziela odpowiedzi na zapytania dotyczące specyfikacji i użycia naszych produktów, a także towarzyszy w próbach technicznych. -To dzięki bogatemu wachlarzowi specyfikacji i możliwości tworzenia specjalnych konstrukcji worków, możemy zapewnić, że ofertowane przez nas opakowania spełnią oczekiwania WSZYSTKICH naszych klientów.

18 Na zakończenie Dziękuję za uwagę, aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z nami i zapraszamy na stoisko nr 25 w hali wystawienniczej nr 1 Telefon: +48 (0) 89 762 02 41 E-mail: sales@peakpackaging.pl


Pobierz ppt "Wprowadzenie do naszej firmy PEAK PACKAGING POLAND Przedstawia Cezary Świeczkowski."

Podobne prezentacje


Reklamy Google