Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„JAKIE ZAWODY MOŻEMY WYKONYWAĆ?”. W bibliotece Pani Wiesia i Pani Ania chętnie udzielą Ci informacji o różnych zawodach, udostępnią adresy stron.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„JAKIE ZAWODY MOŻEMY WYKONYWAĆ?”. W bibliotece Pani Wiesia i Pani Ania chętnie udzielą Ci informacji o różnych zawodach, udostępnią adresy stron."— Zapis prezentacji:

1 „JAKIE ZAWODY MOŻEMY WYKONYWAĆ?”

2

3

4

5 W bibliotece Pani Wiesia i Pani Ania chętnie udzielą Ci informacji o różnych zawodach, udostępnią adresy stron internetowych, odpowiednie czasopisma, książki. Możesz dowiedzieć się jak zmieniały się zawody na przestrzeni lat, jak zmieniały się nazwy zawodów, jakie nowe zawody powstają.

6 Źródła informacji o wyborze zawodu, które znajdziesz w internecie: www.koweziu.edu.pl www.ohpdlaszkoly.pl www.wsip.pl/dodatki www.psz.praca.pl www.1praca.gov.pl www.mgip.gov.pl

7 Wszystko trzeba dokładnie przeczytać!

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24 W przyszłości chciałbym zostać kucharzem. Lubię w domu pomagać mamie w przygotowywaniu posiłków, lubię ładnie nakrywać do stołu. Szczególnie pomagam przy robieniu ciast i słodkich deserów. Interesuję się też programami kulinarnymi w telewizji; oglądam Magdę Gessler, Karola Okrasę i Paskala. Chciałbym umieć tak dobrze gotować jak oni. W przyszłości chciałbym mieć własną restaurację, gdzie mógłbym wymyślać i gotować smaczne i zdrowe posiłki. Piotr Kopcik W przyszłości chcę zostać fryzjerką. Lubię robić koleżankom różne fryzury: czesać, robić ogonki i warkocze albo prostować włosy. Podoba mi się, że zmieniając włosy mogę zmieniać wygląd ludzi np. przez zmianę koloru włosów. Gdy już zostanę fryzjerką chciałabym mieć własny zakład fryzjerski, gdzie mogłabym robić piękne fryzury wszystkim nauczycielom i koleżankom z mojej szkoły. Agata Żołnierczuk

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44


Pobierz ppt "„JAKIE ZAWODY MOŻEMY WYKONYWAĆ?”. W bibliotece Pani Wiesia i Pani Ania chętnie udzielą Ci informacji o różnych zawodach, udostępnią adresy stron."

Podobne prezentacje


Reklamy Google