Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opowieść eSpring pytania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opowieść eSpring pytania."— Zapis prezentacji:

1 Opowieść eSpring pytania

2 ZASTRZEŻENIE PRAW AUTORSKICH
Treść niniejszej prezentacji PowerPoint jest chroniona w całości prawem autorskim Alticor Corporation z 2003 r. lub jednej ze stowarzyszonych firm i nie może zostać zmieniona bez wyraźnej pisemnej zgody firmy Alticor Corporation. Zezwala się na pobieranie, odtwarzanie i dystrybucję prezentacji PowerPoint przez niezależnych przedsiębiorców w ramach działalności ich firm stowarzyszonych z Alticor pod warunkiem, że przedruk opatrzony jest znakiem copyright, jak opisano w pierwszym zdaniu niniejszego akapitu. Prezentacja PowerPoint nie może być włączana w całości ani części do stron internetowych lub pomocniczych materiałów handlowych (Business Support Materials) bez weryfikacji i pisemnego upoważnienia administracji BSM. Wszyscy użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za dostęp i korzystanie z prezentacji PowerPoint. Alticor Corporation oraz stowarzyszone przedsiębiorstwa nie biorą odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub przeoczenia w treści prezentacji PowerPoint ani za żadne szkody powstałe na skutek dostępu użytkownika do tej prezentacji, korzystania lub niemożności korzystania z niej.

3 Gotowa prezentacja eSpring
Uwaga: Następujące slajdy przeznaczone są do prezentacji i nie są kompletne bez scenariusza. Wybierz opcję „Widok” (View) z menu PowerPoint, a następnie kliknij „Strona notatek” (Notes Page), abyzobaczyć scenariusz.

4 Opowieść eSpring pytania

5 Czy woda może mieć negatywny
picia wody ?

6 Woda jest niezbędna dla naszego organizmu
1 Jakie są korzyści picia wody? Woda jest niezbędna dla naszego organizmu Nie tylko podtrzymuje życie. Może polepszyć nasze Zdrowie Sprawność fizyczną Wygląd Wszyscy wiemy, że woda jest niezbędna do życia. Większość z nas nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, jak ważną rolę odgrywa praktycznie dla wszystkich organów i funkcji ciała. Jednak woda nie tylko podtrzymuje życie. Może poprawić nasze zdrowie, sprawność fizyczną, a nawet wygląd!

7 W przypadku niedoboru wody
1 Jakie są korzyści picia wody? W przypadku niedoboru wody 1%-owy niedobór wywołuje uczucie pragnienia 5%-owy niedobór wywołuje podwyższoną temperaturę. 8%-owy niedobór powoduje zaprzestanie produkcji śliny przez gruczoły oraz sinienie skóry. przy 10%-owym niedoborze zauważa się puchnięcie języka, niewydolność nerek, skurcze mięśni. Chodzenie przestaje być możliwe. 20%-owy niedobór wody powoduje pęknięcia skóry, organy przestają funkcjonować, następuje śmierć. Zobacz, w jaki sposób woda i nasze samopoczucie są od siebie uzależnione– jakie są korzyści picia wody. Bez jedzenia możemy przeżyć kilka tygodni, jednak bez wody tylko kilka dni. Niedobór wody w organizmie może mieć katastrofalne skutki. 1%-owy niedobór wody w organizmie wywołuje uczucie pragnienia. 5%-owy niedobór wywołuje podwyższoną temperaturę. 8%-owy niedobór powoduje zaprzestanie produkcji śliny przez gruczoły oraz sinienie skóry. Przy 10%-owym niedoborze zauważa się puchnięcie języka, niewydolność nerek i skurcze mięśni. Chodzenie przestaje być możliwe. Przy 20%-owym niedoborze lub wcześniej skóra pęka, organy przestają funkcjonować – następuje śmierć.

8 Funkcje wody w organizmie
1 Jakie są korzyści picia wody? Funkcje wody w organizmie Przenosi witaminy i składniki odżywcze do komórek, tkanek i organów Nawilża oczy, usta i nos Reguluje temperaturę ciała Przenosi tlen do komórek Woda jest najważniejszym składnikiem odżywczym przyswajanym przez organizm. Każda komórka ciała, wszystkie tkanki i organy potrzebują wody do prawidłowego działania. Woda przenosi ważne witaminy rozpuszczalne w wodzie oraz składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego działania komórek, tkanek i organów. Woda nawilża oczy, usta i nos zapewniając ich prawidłowe działanie. Woda odgrywa zasadniczą rolę w regulowaniu temperatury ciała – ochładza organizm, gdy jest gorąco i chroni go przed zimnem. Woda przenosi tlen do komórek i umożliwia zachowanie ich struktury.

9 1 Jakie są korzyści picia wody?
Inne zalety wody Działa jak amortyzator, chroniąc organy ciała Zapewnia odpowiednie nawilżenie powierzchni stawowych Wypłukuje z nerek toksyczne substancje Utrzymuje w równowadze poziom elektrolitów, umożliwiając kontrolę ciśnienia krwi Woda chroni organy ciała; działa jak amortyzator, minimalizując szkody wywołane przez nacisk na organy. Woda zapewnia optymalne nawilżenie powierzchni stawowych. Woda przepłukuje nerki, usuwając substancje toksyczne z organizmu. Woda utrzymuje w równowadze elektrolity (składniki mineralne, takie jak potas, sód i chlor), które pomagają regulować temperaturę ciała i kontrolować ciśnienie krwi.

10 1 Jakie są korzyści picia wody?
Ponadto… Utrzymuje odpowiednią objętość krwi, co pozwala zachować energię Odpowiednie nawodnienie poprawia zdolność koncentracji i czas reakcji Zwiększa ilość spalanych kalorii Przyspiesza działanie i skuteczność leków w organizmie Zmniejsza podatność na wszystkie choroby począwszy od przeziębienia do raka Woda pomaga zachować objętość krwi na stałym poziomie, co umożliwia zachowanie energii. (obniżenie objętości krwi o 4% zmniejsza zdolność działania organizmu o 1/3.) Prawidłowe nawodnienie poprawia zdolność koncentracji i czas reakcji, szczególnie podczas wykonywania ćwiczeń. Woda zwiększa liczbę kalorii spalanych podczas normalnych codziennych zajęć. Woda rozcieńcza i rozprowadza leki w organizmie, dzięki czemu przyspiesza ich działanie i skuteczność oraz zapobiega bólom żołądka, jakie mogą wywołać leki w dużych stężeniach. Badania naukowe, na które powołuje się Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyczne, wykazują związek pomiędzy wysokim spożyciem wody i obniżeniem podatności na wszelkie choroby począwszy od przeziębienia do kamieni nerkowych, otyłości oraz raka piersi, okrężnicy i dróg moczowych.

11 Woda może pomóc schudnąć oraz poprawić wygląd
1 Jakie są korzyści picia wody? Woda może pomóc schudnąć oraz poprawić wygląd Zmniejsza uczucie głodu Dodaje siły podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych, nasila spalanie kalorii w trakcie ćwiczeń Może pomóc zmniejszyć zapasy tłuszczu w organizmie Nawadnia skórę, nadając jej gładkość i miękkość Organizm często myli uczucie pragnienia z głodem, dlatego często zjadamy przekąski, mimo że jesteśmy spragnieni. Z przeprowadzonych badań wynika, że ludzie pijący duże ilości wody zazwyczaj odczuwają mniejszy głód. Woda dodaje siły podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych oraz nasila spalanie kalorii w ich trakcie. Badania naukowe wykazują, że woda może także przyczynić się do zmniejszenia pokładów tłuszczu w organizmie. Woda nawadnia skórę nadając jej gładkość, miękkość, jędrność oraz zmniejszając zmarszczki. (Woda dociera do skóry na samym końcu; skóra odczuwa niedobór wody bardziej niż inne organy.)

12 wpływ na nasz organizm? Czy woda może mieć negatywny
Bez wątpienia korzyści z picia wody są ogromne. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że średnia zawartość wody w organizmie dorosłego człowieka wynosi 55-75%, powinniśmy zadać sobie pytanie: „Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasz organizm?”.

13 jeśli Picie wody jest korzystne dla zdrowia, jest ona czysta.
2 Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie? Picie wody jest korzystne dla zdrowia, jeśli jest ona czysta.

14 Czy woda, którą piję, jest czysta?
2 Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie? Czy woda, którą piję, jest czysta? Wygląda na czystą. Ma zapach wody czystej. Smakuje jak czysta woda. Bez wątpienia jest czysta. Nie można stwierdzić, czy woda jest czysta wyłącznie na podstawie jej wyglądu, zapachu i smaku. Większość substancji zanieczyszczających jest niewidoczna, niektóre są 300 razy mniejsze od średnicy ludzkiego włosa.

15 Czy woda, którą piję, jest czysta?
2 Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie? Czy woda, którą piję, jest czysta? Substancje chemiczne Zanieczyszczenia mikrobiologiczne Drobiny Muł Piasek Kamień kotłowy Pierwotniaki - Giardia lamblia cysty - Cryptosporidium oocysty Wirusy Bakterie Związki organiczne Substancje zanieczyszczające występujące w wodzie pitnej można podzielić na trzy kategorie. W szczególności zanieczyszczenia chemiczne i mikrobiologiczne mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia Twojej rodziny.

16 Zanieczyszczenia mikrobiologiczne
2 Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie? Zanieczyszczenia mikrobiologiczne Organizmy mikroskopijne Bakterie i wirusy W wodzie pitnej czasami występują na przykład pierwotniaki Cryptosporidium. Trudno jest je zabić przy pomocy chloru stosowanego w miejskich stacjach uzdatniania wody. W ciągu ostatnich kilku lat w głównych obszarach miejskich Stanów Zjednoczonych miało miejsce kilka epidemii chorób wywołanych przez Cryptosporidium, które nieraz kończyły się śmiercią.

17 W jaki sposób jakość wody może się popsuć?
2 Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie? W jaki sposób jakość wody może się popsuć? Ołów z lutowanych rur Rozwój mikroorganizmów wewnątrz rurociągu lub zbiornika Drobiny pochodzące z korozji oraz rdzewienia wewnątrz rur lub zbiorników magazynujących wodę Chlorek winylu pochodzący z rur PVC Wycieki z zakładów przemysłowych, pestycydy Większość stacji uzdatniania wody dostarcza wodę o dobrej jakości. U źródła woda będzie prawdopodobnie zawierać bardzo niewielkie ilości substancji zanieczyszczających i drobin. Woda pokonuje znaczną trasę od stacji uzdatniania do naszego domu, dlatego może ulec zanieczyszczeniu na różne sposoby.<Na przykład przez: Ołów pochodzący z lutu na rurach, przez które przepływa woda. Rozwój mikroorganizmów w rurociągu lub wewnątrz zbiornika, w którym przechowywana jest woda pitna. (Na przykład zbiorniki na dachach lub wieże ciśnień.) Drobiny pochodzące z korozji, rdzewienia wewnątrz rur i zbiorników przechowujących wodę. Chlorek winylu pochodzący z rur PVC. Wycieki z zakładów przemysłowych i gospodarstw rolnych (pestycydy) do wód powierzchniowych lub podziemnych zbiorników wody (studni).

18 Miejski system wodociągów
2 Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie? Miejski system wodociągów Chlor i chloramina są powszechnie stosowanymi substancjami do uzdatniania wody miejskiej, używanymi w celu wyeliminowania szkodliwych bakterii, takich jak Escherichia coli. Dodatki te mogą nadać wodzie nieprzyjemny smak i zapach. Chlor i chloramina mogą także wchodzić w reakcje z normalnie występującą w wodzie materią organiczną, tworząc produkty uboczne, np. trihalometany (THM). Jeden z trihalometanów zwany chloroformem wiąże się ze zwiększonym ryzykiem zachorowań na raka. W procesie chlorowania mogą powstawać trihalometany (THM), takie jak chloroform

19 Możliwe negatywne skutki dla zdrowia
2 Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie? Możliwe negatywne skutki dla zdrowia Ołów może prowadzić do anemii, niskiej wagi dzieci przy urodzeniu oraz podwyższonego ciśnienia krwi u dorosłych Rtęć może powodować uszkodzenia nerek Radon może zwiększyć ryzyko zachorowań na raka żołądka Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (EPA) szacuje, że 2%-10% przypadków zachorowań na raka pęcherza może być skutkiem picia zanieczyszczonej wody Zanieczyszczona woda może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia Ołów może kumulować się w organizmie i prowadzić do anemii i małej wagi dzieci przy urodzeniu. Może także opóźnić rozwój umysłowy i fizyczny, a tym samym trwale obniżyć poziom IQ. Ołów może prowadzić do podwyższenia ciśnienia krwi u dorosłych Rtęć może powodować uszkodzenia nerek Radon może zwiększyć ryzyko zachorowań na raka żołądka. Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (EPA) szacuje, że 2%-10% przypadków zachorowań na raka pęcherza może być skutkiem picia zanieczyszczonej wody. Wyżej wymienione przykłady ukazują tylko niektóre spośród potencjalnych zagrożeń wynikających z picia zanieczyszczonej wody.

20 jeśli Picie wody jest korzystne dla zdrowia, jest ona czysta.
2 Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie? Picie wody jest korzystne dla zdrowia, jeśli jest ona czysta.

21 Skąd wziąć czystą wodę? Omówiliśmy, jakie są korzyści picia czystej wody oraz negatywny wpływ na zdrowie wody zanieczyszczonej. Woda jest dobra dla zdrowia, jeśli jest wodą czystą. Jednak powstaje pytanie: skąd wziąć czystą wodę? Spróbujmy znaleźć na nie odpowiedź.

22 Woda butelkowana Zalety Może być wodą dobrej jakości Wady
3 Skąd wziąć czystą wodę? Woda butelkowana Zalety Może być wodą dobrej jakości Wady Jej jakość może budzić zastrzeżenia Kosztowna Niewygodna w użyciu Zacznijmy poszukiwania w miejscu, dokąd najczęściej udajemy się po czystą wodę: od sklepu, w którym kupujemy gazowaną, krystalicznie czystą wodę butelkowaną z ujęć źródłowych. Według badań naukowych nie wszystkie rodzaje wody butelkowanej są wodą czystą. Czteroletnie badania przeprowadzone przez National Resources Defense Council w USA wykazały, że nie istnieją dowody na to, że woda butelkowana jest bezpieczniejsza lub czystsza od wody z kranu. w próbkach wody 22% testowanych marek poziom substancji zanieczyszczających przewyższał dozwolone granice*. Oprócz tego woda butelkowana może być kosztowna i niewygodna w użyciu. *

23 Woda przegotowana Zalety Zalety Może wyeliminować bakterie i wirusy
3 Skąd wziąć czystą wodę? Woda przegotowana Zalety Może wyeliminować bakterie i wirusy Wady Niewygodna Nie usuwa związków organicznych Nie zmniejsza ilości cząsteczek Zalety Gotowanie wody przed spożyciem może stanowić rozwiązanie problemu. Jednak ma ono także swoje zalety i wady.

24 Odwrócona osmoza Zalety Zalety Zmniejsza ilość cząsteczek
3 Skąd wziąć czystą wodę? Odwrócona osmoza Zalety Zmniejsza ilość cząsteczek Zmniejsza ilość wielu związków nieorganicznych Zmniejsza ilość cyst pasożytów Wady Requires high water pressure Nieefektywna, wiąże się z marnowaniem wody Nie jest skuteczną barierą przeciwko bakteriom Zalety Odwrócona osmoza jest bardzo powszechną technologią oczyszczania wody. Ma zarówno zalety, jak i wady.

25 Granulowany węgiel aktywny
3 Skąd wziąć czystą wodę? Granulowany węgiel aktywny Zalety Obniża zawartość chloru Poprawia smak, zapach i klarowność Wady Nie jest skuteczny w usuwaniu wielu związków nieorganicznych Powstawanie kanałów zmniejsza skuteczność Często nie posiada wskaźnika wymiany filtra Najpowszechniejszym sposobem uzyskiwania czystej wody jest stosowanie filtrów dzbankowych i nakranowych. Mogą one wprawdzie poprawić wygląd i smak wody, jednak zasadniczo nie są skuteczne. Filtry te są przeważnie oparte na systemach wykorzystujących granulowany węgiel i nie są skuteczne w usuwaniu związków organicznych. Z powodu luźnego upakowania węgla mogą tworzyć się w nim kanały przepuszczające nieprzefiltrowaną wodę. Zazwyczaj urządzenia te nie są wyposażone we wskaźnik wymiany filtra.

26 Sprasowany wkład filtrujący z węgla aktywnego
3 Skąd wziąć czystą wodę? Sprasowany wkład filtrujący z węgla aktywnego Zalety Skutecznie zmniejsza zawartość chloru, trihalometanów (THM) oraz wielu związków organicznych Bardzo skutecznie odfiltrowuje drobiny Wady Nie jest skuteczny w usuwaniu związków nieorganicznych Nieskuteczny przeciw bakteriom, wirusom Zalety Inną technologią oczyszczania wody jest system oparty o sprasowany wkład filtrujący z węgla aktywnego. Jest on lepszy od technologii wykorzystującej granulowany węgiel. Skutecznie usuwa wiele związków organicznych i wydajnie odfiltrowuje drobiny. W przeciwieństwie do granulowanego węgla nie zachodzi efekt tworzenia kanałów. Mimo swoich zalet technologia ta nie jest skuteczna w usuwaniu wielu związków nieorganicznych oraz bakterii i wirusów.

27 Światło ultrafioletowe
3 Skąd wziąć czystą wodę? Światło ultrafioletowe Zalety Eliminuje bakterie i wirusy. Wady Nie jest skuteczne w usuwaniu związków nieorganicznych Nie usuwa drobin Zalety Technika z wykorzystaniem światła ultrafioletowego jest bardzo skuteczna w eliminowaniu mikroorganizmów, w tym bakterii i wirusów. Jednak ma niską skuteczność, jeśli chodzi o obniżanie zawartości związków organicznych i nieorganicznych. Nie usuwa również drobin

28 3 Skąd wziąć czystą wodę? jedna technologia oczyszczania wody nie jest w stanie usunąć wszystkich zanieczyszczeń . Moglibyśmy szukać kolejnych sposobów pozyskiwania czystej wody, jednak wyżej wymienione przykłady ilustrują najczęściej stosowane techniki. Staje się oczywiste, że żadna metoda nie zapewnia uzyskania wody należytej jakości. Jedna technika oczyszczania wody nie jest w stanie usunąć wszystkich zanieczyszczeń. Jednakże - jednakże…

29 Istnieje rozwiązanie tego problemu
To przełomowa technika Istnieje rozwiązanie tego problemu. Właściwie można by to nazwać rewolucją w oczyszczaniu wody. Pierwszy system oczyszczania wody łączący różne technologie – technologię opartą o blok węglowy oraz promieniowanie ultrafioletowe. Jest to system usuwający znacznie więcej zanieczyszczeń mających szkodliwy wpływ na zdrowie niż jakikolwiek inny filtr przeznaczony do użytku domowego. Przedstawienie systemu eSpring.

30 Dlaczego warto wybrać systemTM
eSpring? W ten sposób dotarliśmy do czwartej z kolei kwestii naszej opowieści. Dlaczego warto wybrać system eSpring? Dlaczego mamy się zadowalać czystą wodą, jeśli możemy pić wodę oczyszczoną przez eSpring?

31 Elektroniczny monitoring
4 Dlaczego warto wybrać system eSpring? Połączone technologie eSpring Filtr węglowy Ultrafiolet Elektroniczny monitoring Tym, czego potrzebujesz dla swojej rodziny, jest woda oczyszczona w systemie eSpring, który łączy najlepsze dostępne technologie.

32 Prasowany filtr węglowy
4 Dlaczego warto wybrać system eSpring? Prasowany filtr węglowy Jedyny system posiadający udokumentowaną skuteczność usuwania ponad 140 substancji zanieczyszczających mających szkodliwy wpływ na zdrowie Technologia eSpring z wykorzystaniem bloku węglowego jest jedynym systemem na rynku posiadającym niezależną dokumentację poświadczającą jego skuteczność w usuwaniu ponad 140 substancji zanieczyszczających stanowiących potencjalne zagrożenie zdrowia.

33 Prasowany filtr węglowy
4 Dlaczego warto wybrać system eSpring? Prasowany filtr węglowy Opatentowany, wieloetapowy filtr węglowy przechwytuje drobiny 300 razy mniejsze od włosa ludzkiego zmniejsza ilość substancji organicznych zmniejsza zawartość ołowiu i rtęci powierzchnia węgla wynosi m2 ( stópkwadratowych) Blok węglowy jest opatentowanym wieloetapowym filtrem, który przechwytuje drobiny 300 razy mniejsze od włosa ludzkiego zmniejsza ilość substancji organicznych zmniejsza zawartość ołowiu i rtęci powierzchnia węgla wynosi m2 ( stópkwadratowych) Większa powierzchnia węgla oznacza większy wychwyt substancji zanieczyszczających.

34 Jest to powierzchnia większa od 69 boisk do gry w piłkę nożną
4 Dlaczego warto wybrać system eSpring? Jest to powierzchnia większa od 69 boisk do gry w piłkę nożną Taka powierzchnia węgla jest równa (wybierz którąkolwiek z opcji) - powierzchni ponad 69 boisk do gry w piłkę nożną lub -powierzchni drogi o szerokości 7 metrów i długości 63 km

35 Technologia z wykorzystaniem ultrafioletu
4 Dlaczego warto wybrać system eSpring? Technologia z wykorzystaniem ultrafioletu Wytwarza do 80 milidżuli „niszczącej energii” Niszczy 99,99% chorobotwórczych bakterii i wirusów przenoszonych przez wodę Lampa ultrafioletowa pozostaje włączona tylko podczas przepływu wody nie podgrzewa wody Oszczędza energię Technologia oparta na bloku węglowym została połączona z technologią z wykorzystaniem ultrafioletu. Światło ultrafioletowe uzupełnia działanie filtra węglowego, niszcząc mikroorganizmy. Lampa ultrafioletowa wytwarza do 80 milidżuli światła UV, które wystarcza, by zniszczyć 99,99% chorobotwórczych bakterii i wirusów przenoszonych przez wodę. Dzięki najnowocześniejszym układom elektronicznym lampa ultrafioletowa działa jedynie podczas przepływu uzdatnianej wody.

36 Elektroniczny monitoring
4 Dlaczego warto wybrać system eSpring? Elektroniczny monitoring Elektroniczne układy kontrolne Informuje o pojawieniu się problemu Powiadamia o konieczności wymiany filtra Prasowany filtr węglowy, światło ultrafioletowe i monitoring elektroniczny. eSpring wykorzystuje elektroniczne układy kontrolne, które monitorują system i informują o problemie mającym wpływ na jego wydajność. Śledzą automatycznie czas użytkowania filtra oraz powiadamiają o konieczności jego wymiany. Już nie musisz zaznaczać daty wymiany na kalendarzu.

37 Fachowość u podstaw technologii
4 Dlaczego warto wybrać system eSpring? Fachowość u podstaw technologii 48 naukowców i pracowników obsługi technicznej 270 uznanych lub zgłoszonych patentów 7 laboratoriów 7 500 metrów kwadratowych powierzchni zakładów produkcyjnych Ta zaawansowana „połączona technologia” została stworzona przez zespół specjalistów eSpring – innowatorów w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji systemów oczyszczania wody. O fachowości firmy świadczą następujące dane: 48 naukowców i pracowników obsługi technicznej 7 laboratoriów 270 uznanych lub zgłoszonych międzynarodowych patentów 7500 metrów kwadratowych (80000 stóp kwadratowych) powierzchni światowej klasy zakładów produkcyjnych.

38 4 Dlaczego warto wybrać system eSpring?
Obiekty eSpring

39 4 Dlaczego warto wybrać system eSpring?
Obiekty eSpring

40 4 Dlaczego warto wybrać system eSpring?
Obiekty eSpring

41 4 Dlaczego warto wybrać system eSpring?
Obiekty eSpring

42 Obiektywni eksperci 4 Dlaczego warto wybrać system eSpring?
NSF International Organizacja ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego Dziesiątki systemów oczyszczania wody podaje mylące dane na temat swoich właściwości. Komu można zaufać? Nie ufaj sprzedawcom, lecz niezależnym i obiektywnym organizacjom przeprowadzającym badania i wydającym certyfikaty dla systemów uzdatniania wody. NSF, firma ekspercka w dziedzinie oczyszczania wody ciesząca się uznaniem na świecie, przeprowadziła badania i wydała certyfikat jakości wody dla systemu eSpring. System eSpring zdobył także Złotą Pieczęć Jakości Wody, najwyższe odznaczenie dla produktów oczyszczających wodę. Stowarzyszenie Jakości Wody (Water Quality Association) Program certyfikacji jakości wody „Złota pieczęć”

43 eSpring posiada certyfikat NSF
4 Dlaczego warto wybrać system eSpring? eSpring posiada certyfikat NSF Co należy zapamiętać 1. Pierwszy domowy system oczyszczania wody w miejscu jej spożycia, który posiada świadectwo zgodności z trzema głównymi normami jakości wody NSF/ANSI 42,53,55 2. Posiada świadectwo stwierdzające większą skuteczność obniżania zawartości zanieczyszczeń mających negatywny wpływ na zdrowie od innych systemów na świecie wykorzystujących technologię opartą o węgiel Certyfikat NSF odgrywa duże znaczenie, ponieważ stwierdza, że NSF poddała badaniom system eSpring i potwierdziła jego właściwości. Co należy zapamiętać. 1. eSpring był pierwszym domowym systemem oczyszczania wody w miejscu jej spożycia i posiadał certyfikat zgodności z trzema głównymi normami jakości wody: #42 – norma dotycząca Względów Estetycznych. #53 - norma dotycząca Względów Zdrowotnych. #55 - norma dotycząca oczyszczania wody z mikroorganizmów przy zastosowaniu światła UV. 2. Po drugie eSpring posiada świadectwo stwierdzające większą skuteczność obniżania zawartości zanieczyszczeń mających negatywny wpływ na zdrowie od innych systemów na świecie wykorzystujących technologię opartą o węgiel.

44 Opowieść eSpring w 4 pytaniach
Jakie są korzyści picia wody? Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasz organizm? Skąd wziąć czystą wodę? Dlaczego warto wybrać system eSpring? Opowieść eSpring jest nieskomplikowana i logiczna. 1. Jakie są korzyści picia wody? W dużym stopniu 2. Czy woda może mieć negatywny wpływ na nasz organizm? W dużym stopniu 3. Skąd wziąć czystą wodę? Istnieje wiele sposobów polepszenia jakości wody --więc-- 4. Dlaczego warto wybrać system eSpring? Ponieważ stanowi najlepsze na świecie źródło czystej wody

45


Pobierz ppt "Opowieść eSpring pytania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google