Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Biesiadne – Miała Baba Koguta KARAOKE Miała baba koguta, koguta, koguta, wsadziła go do buta, do buta, hej! A ty miły kogucie, kogucie, kogucie, kogucie,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Biesiadne – Miała Baba Koguta KARAOKE Miała baba koguta, koguta, koguta, wsadziła go do buta, do buta, hej! A ty miły kogucie, kogucie, kogucie, kogucie,"— Zapis prezentacji:

1

2 Biesiadne – Miała Baba Koguta KARAOKE

3 Miała baba koguta, koguta, koguta, wsadziła go do buta, do buta, hej! A ty miły kogucie, kogucie, kogucie, kogucie, kogucie, kogucie, siedź tam cicho w tym bucie, w tym bucie, w tym bucie, w tym bucie, hej!

4 Miała baba indora, indora, indora, wsadziła go do wora, do wora, hej! O mój miły indorze, indorze, indorze, indorze, indorze, indorze, czy ci dobrze w tym worze, w tym worze, w tym worze, w tym worze, hej!

5 Miała baba prosiaka, prosiaka, prosiaka, wsadziła go do krzaka, do krzaka, hej! O mój miły prosiaku, prosiaku, prosiaku, pro-siaku, prosiaku, prosiaku, czy ci dobrze w tym krzaku, w tym krzaku, w tym krzaku, w tym krzaku, hej!

6 Miała baba barana, barana, barana, wsadziła go do siana, do siana, hej! O mój miły baranie, baranie, baranie, baranie, baranie, baranie, czy ci dobrze w tym sianie, w tym sianie, w tym sianie, w tym sianie, hej!

7 Kura ząbek złamała, złamała, złamała, jajek znosić nie chciała, nie chciała, hej! Jak się kogut dowiedział, dowiedział, dowiedział, dowiedział, dowiedział, dowiedział, już przy kurze nie siedział, nie siedział, nie siedział, nie siedział, hej!


Pobierz ppt "Biesiadne – Miała Baba Koguta KARAOKE Miała baba koguta, koguta, koguta, wsadziła go do buta, do buta, hej! A ty miły kogucie, kogucie, kogucie, kogucie,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google