Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Debata odbyła się 3.04.2012r. w godz. 9.00. - 11.00. w trakcie spotkania przewidziano przerwę. Miejscem debaty była sala lekcyjna. Moderatorami debaty.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Debata odbyła się 3.04.2012r. w godz. 9.00. - 11.00. w trakcie spotkania przewidziano przerwę. Miejscem debaty była sala lekcyjna. Moderatorami debaty."— Zapis prezentacji:

1

2 Debata odbyła się 3.04.2012r. w godz. 9.00. - 11.00. w trakcie spotkania przewidziano przerwę. Miejscem debaty była sala lekcyjna. Moderatorami debaty byli Kinga Wiejak i Kamil Kliczka. Prowadzący

3 Nasi goście Pan Andrzej Cywiński, dyrektor Gimnazjum im. Wincentego Pola w Radawczyku Drugim Pani Aneta Putowska, opiekun Samorządu Uczniowskiego

4 Pierwszym punktem naszego spotkania była prezentacja multimedialna z której to uczniowie dowiedzieli się m.in. kto tworzy Samorząd Uczniowski, jakie są jego cele oraz zadania. Pani Aneta Putowska, podczas oglądania prezentacji wyjaśniała uczniom trudne zagadnienia.

5 Kolejnym etapem były zadania dla uczniów (rozwiązanie problemu, dyskusja). Uczestnicy bardzo chętnie brali udział w przedstawionych im zadaniach. Wraz z ich pomocą przygotowaliśmy również plan działań na bieżący rok szkolny, w którym to wiele inicjatyw jest autorstwa uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich.

6 Jako prowadzący staraliśmy się wyjaśnic pojęcie samorządności oraz odpowiedziec na trudne pytania uczniów. Wyniki pracy uczestników debaty zostały zaprezentowane na tablicy, poczym wspólnie wysunęliśmy wnioski.

7 Wyniki naszej debaty ogłoszone zostały w artykule strony internetowej szkoły. Przedstawiono również sprawozdanie z debaty uczniom i nauczycielom podczas spotkania na sali gimnastycznej w dniu.04.04.12. Sprawozdanie z całą dokumentacją debaty dla Dyrektora. Przesłaliśmy również artykułu do biura promocji Urzędu Gminy Konopnica.

8 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Debata odbyła się 3.04.2012r. w godz. 9.00. - 11.00. w trakcie spotkania przewidziano przerwę. Miejscem debaty była sala lekcyjna. Moderatorami debaty."

Podobne prezentacje


Reklamy Google