Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczymy się z TIK Umiejętnie korzystamy z poczty elektronicznej, Kontaktujemy się z nauczycielami drogą mailową, Wykorzystujemy program Paint i tworzymy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczymy się z TIK Umiejętnie korzystamy z poczty elektronicznej, Kontaktujemy się z nauczycielami drogą mailową, Wykorzystujemy program Paint i tworzymy."— Zapis prezentacji:

1 Uczymy się z TIK Umiejętnie korzystamy z poczty elektronicznej, Kontaktujemy się z nauczycielami drogą mailową, Wykorzystujemy program Paint i tworzymy prace techniką komputerową, Prezentujemy swoje prace przy użyciu laptopa i rzutnika, Wyszukujemy potrzebnych informacji w zasobach Internetu, potrafimy podać źródła.

2

3 WYLOGUJ SIĘ do życia!

4 MOJE PRZEMYŚLENIA –Internet jest bardzo pomocny w codziennym życiu. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, związanych z historią, przyrodą, geografią, sztuką. Można obejrzeć film i posłuchać muzyki. Niektórzy robią też zakupy przez Internet. Najgorzej, jak ktoś nie potrafi korzystać z tego dobrodziejstwa z umiarem. Nie śpi, nie je, tylko wciąż siedzi godzinami przy komputerze. Ma wtedy kłopoty i inni z nim. Powinien poprosić rodziców o pomoc. FRANEK ŚWIEŻY (4E)

5

6 MAM OGRANICZONE ZAUFANIE


Pobierz ppt "Uczymy się z TIK Umiejętnie korzystamy z poczty elektronicznej, Kontaktujemy się z nauczycielami drogą mailową, Wykorzystujemy program Paint i tworzymy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google