Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pewna Kasia mała przy tablicy kiedyś stała Żadna dla niej to przeszkoda gdy pani pyta — co to jest pogoda? Kasia zaraz myśli składa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pewna Kasia mała przy tablicy kiedyś stała Żadna dla niej to przeszkoda gdy pani pyta — co to jest pogoda? Kasia zaraz myśli składa."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13 Pewna Kasia mała przy tablicy kiedyś stała Żadna dla niej to przeszkoda gdy pani pyta — co to jest pogoda? Kasia zaraz myśli składa I powoli tak powiada: Pogoda to słoneczko i niebo bez chmurki Rosa na trawie i wietrzyk malutki. Pogoda to deszcz i śnieżek puszysty Niskie ciśnienie i lód przezroczysty. Pogoda bywa piękna i brzydka bywa też Pogoda jest zawsze - czy teraz już wiesz? Pewna Kasia mała przy tablicy kiedyś stała Żadna dla niej to przeszkoda gdy pani pyta — co to jest pogoda? Kasia zaraz myśli składa I powoli tak powiada: Pogoda to słoneczko i niebo bez chmurki Rosa na trawie i wietrzyk malutki. Pogoda to deszcz i śnieżek puszysty Niskie ciśnienie i lód przezroczysty. Pogoda bywa piękna i brzydka bywa też Pogoda jest zawsze - czy teraz już wiesz?

14

15

16

17

18

19


Pobierz ppt "Pewna Kasia mała przy tablicy kiedyś stała Żadna dla niej to przeszkoda gdy pani pyta — co to jest pogoda? Kasia zaraz myśli składa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google