Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZLACHETNE ZDROWIE - żeby nasza młodzież w używkach nie tonęła !!! Musical wystawiony przez Zespół Wokalno – Teatralny ŚPIEWOGRAJKI ze Szkoły Podstawowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZLACHETNE ZDROWIE - żeby nasza młodzież w używkach nie tonęła !!! Musical wystawiony przez Zespół Wokalno – Teatralny ŚPIEWOGRAJKI ze Szkoły Podstawowej."— Zapis prezentacji:

1 SZLACHETNE ZDROWIE - żeby nasza młodzież w używkach nie tonęła !!! Musical wystawiony przez Zespół Wokalno – Teatralny ŚPIEWOGRAJKI ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmży. RELACJA Z PLANU !!! 9 października 2009 roku

2 A BYŁO TO TAK… -W poczekalni przychodni lekarskiej tłoczyły si ę nadw ą tlone nałogami organy człowieka. Przyszły tu chyba po rozum do głowy. -Personel medyczny ( wzmocniony ) w osobach uczniów, rodziców i nauczycieli oczekuje na pacjentów i tak sobie ś piewa :

3 LEKARZE ( od lewej : p. Weronika Dawiec, Tomasz Dąbrowski, p. Marzanna Matyasik ) KOCHAM CIĘ, ŻYCIE ! ZMIERZ MI GORĄCZKĘ, MAM ZIMNĄ RĄCZKĘ ! NIEWĄTPLIWIE

4 ASYSTENTKI AKADEMII ( do spraw ) UZALE Ż NIE Ń : p. Bożena Majewska i p. Maria Grubecka DROGA MŁODZIEŻY ! JESTEM WIOTKA, SŁODKA I POWABNA

5 PIEL Ę GNIARKI – ŚPIEWOGRAJKI

6 FOUR SISTERS : LENA ANIA AGATA NATALIA

7 OTO JEST CZŁOWIEK : Produkt finalny, skomplikowany i niebanalny ! Złożony z różnych kości, tkaneczek, skóry, układów, cząstek, cząsteczek.

8 KOSMKI JELITOWE !!! MAŁGOSIA PAULINA KLAUDIA

9 A TO SERCE WŁA Ś NIE !!! ( Aleksandra Drążkowska ) A to serce – organ do życia niezbędny, któremu alkohol nie jest potrzebny. Alkohol przecież szkodzi – nie służy, a jemu życie wcale się nie dłuży…

10 NIEROZS Ą DNY Ż OŁ Ą DEK ( p. Anna Krywalska ) -Porzuca swoje dwa nawyki ( nareszcie ! ) -Nieprzyjemnie, gdy świat kręci się wokół.

11 PRZEMAWIA PAN BURMISTRZ (Jerzy Czerwiński )

12 …ZA Ś PERSONEL MEDYCZNY WPATRZONY W … Wicestarostę Powiatu Toruśkiego Dariusza Mellera

13 ZAKAZY ! NAKAZY !

14 CZY TO TA MIŁA DZIEWCZYNKA ? CHLOPIEC, CO W PIŁK Ę LUBIŁ GRA Ć ? – zastanawiają się lekarki oglądając klisze rentgenowskie palaczy…

15 MÓZG ZNANY, NIEZNANY? SKAN WIRUJE JAK OP Ę TANY !

16 SERDUSZKO PUKA W RYTMIE CHA – CHA, - już nie mam siły przed kochaniem bronić się! (Tomasz Dąbrowski i Paulina Pilecka )

17 NERKI – NARZ Ą DY BLI Ź NIACZE ( Co spojrzy na nie lekarz, to z żalu płacze… )

18 … A WI Ę C SZANUJMY NEREK ZDROWIE, BO JAK S Ą CENNE, KA Ż DY WIE !

19 NA DZIE Ń PRZED OPERACJ Ą W Ą TROBA : (Ola Dąbrowska ) -Szukaj mnie cierpliwie dzień po dniu, staraj się podążać moim śladem. LEKARZ : ( Tomek Dąbrowski ) -Szukam cię, choć sam już nie wiem, czy… bo sam już nie wiem, kiedy cię odnajdę ?

20 … A TRZUSTKA (Klaudia Olszewska ) NA TO : -A mnie wymienić nie można ! -I tu, i tam, przed pokusami wciąż gnam! -No bo bez trzustki są same pustki !

21 … ST Ą D NASZE LEJ Ą SI Ę ŁZY !

22 JELITO ROZPOCZ Ę ŁO TANIEC !

23 CZAS JU Ż KO Ń CZY Ć TO SPOTKANIE - nasz personel przypomina…

24


Pobierz ppt "SZLACHETNE ZDROWIE - żeby nasza młodzież w używkach nie tonęła !!! Musical wystawiony przez Zespół Wokalno – Teatralny ŚPIEWOGRAJKI ze Szkoły Podstawowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google