Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wieszak na wino. O firmie Nowak&Nowak to dynamicznie rozwijająca się firma, istniejąca na rynku od 2 lat. Specjalizuje się w produkcji przedmiotów kreatywnych,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wieszak na wino. O firmie Nowak&Nowak to dynamicznie rozwijająca się firma, istniejąca na rynku od 2 lat. Specjalizuje się w produkcji przedmiotów kreatywnych,"— Zapis prezentacji:

1 Wieszak na wino

2 O firmie Nowak&Nowak to dynamicznie rozwijająca się firma, istniejąca na rynku od 2 lat. Specjalizuje się w produkcji przedmiotów kreatywnych, nie istniejących dotychczas na polskim rynku. Dysponujemy gamą wykwalifikowanych pracowników słynących z solidności i perfekcyjności. Przedstawiany przez nas produkt jest obecnie jedynym tego typu urządzeniem sprzedawanych w sklepach.

3 Opis Firma ‘Nowak&Nowak’ prezentuje innowacyjny produkt, który ułatwi swobodne przemieszczanie się z kieliszkiem pełnym trunku. Nie zajmuje on wtedy rąk i sprawia ze nie musimy poświęcać czasu na trzymanie kieliszka. Ponadto, dzięki gumowym rączką jest on zawsze stabilny i nigdy nie ulegnie stłuczeniu, a zawarty płyn nie wyleje się.

4 Linka, która utrzymuje kieliszek stworzona jest z trwałego tworzywa sztucznego, który wytrzyma obciążenie nawet do 5kg. Linka jest regulowana, dlatego każdy może dobrać dogodną dla siebie długość. Druga część jest odpinana, dlatego dolewając trunku nie trzeba ściągać z szyi przyrządu. Gumowe rączki niezawodnie podtrzymują kieliszek.

5 Oferta Przyrząd ten jest do kupienia w sklepach home&you, Jysk, Ikea oraz na naszej stronie internetowej www.wieszaknawino.pl www.wieszaknawino.pl Produkt dostępny jest w trzech kolorach: czarny, granatowy i brązowy. Oferujemy wieszaki osobne na różne rodzaje kieliszków Cena regularna wynosi jedyne 19,99zł

6 Współpraca Współpraca z firmą ‘Nowak&Nowak’ to gwarancja świetnej jakości produktów przy niskiej cenie. Wszystkich chętnych do współpracy proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Telefon: 603-645-129 14-258-594 Mial: wieszaknawin@firma.plwieszaknawin@firma.pl Fax: 902-145-158

7 Promocja Jeśli zdecydujesz się na zakup proponowanego przez nas produktu między 1-31.06.2013r. Drugi, otrzymasz za symboliczną złotówkę! Przy zakupie dwóch ‘wieszaków na wino’ między 1-14.06.2013r. trzeci gratis ! Zapraszamy !!!


Pobierz ppt "Wieszak na wino. O firmie Nowak&Nowak to dynamicznie rozwijająca się firma, istniejąca na rynku od 2 lat. Specjalizuje się w produkcji przedmiotów kreatywnych,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google