Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

14 października 2015 Dzień Samorządności. 14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności. Pani Wicedyrektor przekazała na kilka godzin.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "14 października 2015 Dzień Samorządności. 14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności. Pani Wicedyrektor przekazała na kilka godzin."— Zapis prezentacji:

1 14 października 2015 Dzień Samorządności

2 14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności. Pani Wicedyrektor przekazała na kilka godzin Samorządowi Uczniowskiemu klucze do swojej władzy.

3

4

5 Samorząd Uczniowski mógł choć na chwilę „porządzić” w gabinecie Pani Wicedyrektor.:)

6 Następnie uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Młodsze dzieci zostały w sali gimnastycznej, by wziąć udział w zawodach sportowych. Konkurencje przygotowali i poprowadzili Pani Joanna Wysocka i Pan Adrian Gierak. Starsi uczniowie mieli w tym czasie przygotować zabawny plakat dotyczący swojego wychowawcy.

7

8

9

10 Sporo emocji budziło przeciąganie liny.:)

11 Po skończonych zawodach uczniowie klas 1-3 wraz z Wychowawczyniami udali się do sal, gdzie mieli przygotować plakat. Do rywalizacji sportowej szykowali się w tym czasie uczniowie klas 4-6, którzy wykonali już prace plastyczne.

12 Konkurencje wzbudzały ogromne emocje wśród zawodników i wśród kibiców.:)

13

14 Uczniowie dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki.

15

16 Pani Kasia oraz Pani Sylwia wsparły swoich wychowanków.:)

17 Uczniowie klas A i B rywalizowali ze sobą, dając z siebie wszystko. A wynik okazał się zaskakujący: remis!

18 W ostatniej części Dnia Samorządności uczniowie zaprezentowali plakaty, na których znaleźli się ich Wychowawcy oraz Nauczyciele. Następnie Pani Asia i Pan Adrian wręczyli dyplomy, puchary i medale za udział w szkolnych zawodach sportowych.

19

20

21 To, co dobre, szybko się kończy. Dzień Samorządności także dobiegł końca i klucze do władzy wróciły do Pani Wicedyrektor.

22 Dziękujemy Pani Wicedyrektor, Wychowawcom, Nauczycielom, a w szczególności Pani Joannie Wysockiej oraz Panu Adrianowi Gierakowi. Dziękujemy również Samorządowi Uczniowskiemu za współtworzenie Dnia Samorządności. Iga Łabaczuk Andrzej Sawczuk


Pobierz ppt "14 października 2015 Dzień Samorządności. 14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności. Pani Wicedyrektor przekazała na kilka godzin."

Podobne prezentacje


Reklamy Google