Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Atronica Produkt firmy Reusial. Wprowadzenie Atronica firmy Reusial to produkt zamieniający pot na energię elektryczną magazynowaną w akumulatorach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Atronica Produkt firmy Reusial. Wprowadzenie Atronica firmy Reusial to produkt zamieniający pot na energię elektryczną magazynowaną w akumulatorach."— Zapis prezentacji:

1 Atronica Produkt firmy Reusial

2 Wprowadzenie Atronica firmy Reusial to produkt zamieniający pot na energię elektryczną magazynowaną w akumulatorach.

3 Geneza Badania naukowe laboratorium firmy Reusial odkryły, jak dużo energii skupionej jest w pocie; w postaci ciepła i soli mineralnych. Dalej naukowcy opracowali możliwość poboru tej energii.

4 Zasada działania Atronica pobiera pot od użytkownika i korzystając z różnicy temperatur oraz specjalistycznych urządzeń zamienia energię cieplną oraz soli z potu na energię elektryczną i magazynuje ją w akumulatorach. Po naładowaniu do akumulatorów można łatwo podłączyć urządzenia domowe.

5 Efektywność Atronica wytwarza energię wystarczającą do zasilania 1/5 urządzeń domowych. Akumulatory ładują się przez ok. 4h i wystarczają na cały dzień dla jednego urządzenia.

6 Koszty Koszt pojedynczego modelu Atronici to 44.99 zł. Wartość urządzenia zwraca się już po 2 miesiącach, co przy gwarancji 5-letniej czyni świetną inwestycję.

7 Podsumowanie Atronica pobierając pot, zmniejsza jego wydzielanie. Ładowanie akumulatorów pozwala na zmniejszenie rachunków za prąd. Energia z ludzi przestaje być marnotrawiona.


Pobierz ppt "Atronica Produkt firmy Reusial. Wprowadzenie Atronica firmy Reusial to produkt zamieniający pot na energię elektryczną magazynowaną w akumulatorach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google