Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Automatyczne sprawdzanie i ocenianie odpowiedzi na zadania testowe z próbnego egzaminu zawodowego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Automatyczne sprawdzanie i ocenianie odpowiedzi na zadania testowe z próbnego egzaminu zawodowego."— Zapis prezentacji:

1 Automatyczne sprawdzanie i ocenianie odpowiedzi na zadania testowe z próbnego egzaminu zawodowego

2 Warunki wejściowe ● Arkusz wykorzystywany do analizy w przeciwieństwie do oryginalnych z komisji CKE będzie czarnobiały. ● Niesie to za sobą analizę poszczególnych składowych koloru. ● Warunkiem koniecznym do osiągnięcia najlepszej poprawności wyników powinno być więc korzystanie przez zdających z długopisów kolorowych (innych niż kolor czarny).

3 Przykładowy wypełniony test

4 ● Kolejną rzeczą będzie też odpowiednie wyrównanie obrazu w oparciu o punkty kontrolne (czarne kwadraty) i jego wyskalowanie.

5 ● Najpierw należy wykryć kwadraty aby skorygować geometrie skanu.

6 ● Przykładowy wypełniony test z różnego typu przypadkami ekstremalnymi związanymi z błędnym wypełnianiem.

7

8

9 ● Przykład dokumentu po obróbce ● Na niebiesko – wykryte zaznaczenie odpowiedzi ● Czerwone koła przy zaznaczonych odpowiedziach - program uważa za błędnie zaznaczone ● Na żółto obszar detekcji odpowiedzi błędnej który przekroczył wartość progową. (egzaminowani mogą zaznaczyć swój błąd zakreślając środkowe pole dookoła) ● Czerwone prostokąty – analizowane ramki poszczególnych odpowiedzi.

10

11 ● Arkusz *.csv z odpowiedziami ustalonymi przez program

12

13 Rzeczy do zrobienia ● Nowy interfejs ● Opanowanie wielowątkowości (analiza poszczególnych pytań przez odrębne wątki) ● Opanowanie biblioteki przetwarzającej grafikę


Pobierz ppt "Automatyczne sprawdzanie i ocenianie odpowiedzi na zadania testowe z próbnego egzaminu zawodowego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google