Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Warunki wejściowe Arkusz wykorzystywany do analizy w przeciwieństwie do oryginalnych z komisji CKE będzie czarnobiały. Niesie to za sobą analizę poszczególnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Warunki wejściowe Arkusz wykorzystywany do analizy w przeciwieństwie do oryginalnych z komisji CKE będzie czarnobiały. Niesie to za sobą analizę poszczególnych."— Zapis prezentacji:

1 Automatyczne sprawdzanie i ocenianie odpowiedzi na zadania testowe z próbnego egzaminu zawodowego

2 Warunki wejściowe Arkusz wykorzystywany do analizy w przeciwieństwie do oryginalnych z komisji CKE będzie czarnobiały. Niesie to za sobą analizę poszczególnych składowych koloru. Warunkiem koniecznym do osiągnięcia najlepszej poprawności wyników powinno być więc korzystanie przez zdających z długopisów kolorowych (innych niż kolor czarny).

3 Przykładowy wypełniony test

4 Kolejną rzeczą będzie też odpowiednie wyrównanie obrazu w oparciu o punkty kontrolne (czarne kwadraty) i jego wyskalowanie.

5 Najpierw należy wykryć kwadraty aby skorygować geometrie skanu.

6 Przykładowy wypełniony test z różnego typu przypadkami ekstremalnymi
związanymi z błędnym wypełnianiem.

7

8

9 Przykład dokumentu po obróbce
Na niebiesko – wykryte zaznaczenie odpowiedzi Czerwone koła przy zaznaczonych odpowiedziach - program uważa za błędnie zaznaczone Na żółto obszar detekcji odpowiedzi błędnej który przekroczył wartość progową. (egzaminowani mogą zaznaczyć swój błąd zakreślając środkowe pole dookoła) Czerwone prostokąty – analizowane ramki poszczególnych odpowiedzi.

10

11 Arkusz *.csv z odpowiedziami ustalonymi przez program

12

13 Rzeczy do zrobienia Nowy interfejs
Opanowanie wielowątkowości (analiza poszczególnych pytań przez odrębne wątki) Opanowanie biblioteki przetwarzającej grafikę


Pobierz ppt "Warunki wejściowe Arkusz wykorzystywany do analizy w przeciwieństwie do oryginalnych z komisji CKE będzie czarnobiały. Niesie to za sobą analizę poszczególnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google