Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Działania w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Internecie - internetowe pułapki” Lublin, październik 2014r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Działania w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Internecie - internetowe pułapki” Lublin, październik 2014r."— Zapis prezentacji:

1 „Działania w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Internecie - internetowe pułapki” Lublin, październik 2014r.

2 Zadanie realizowane przez szkoły i placówki we współpracy z Wydziałem Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin, Wojewódzką i Miejską Komendą Policji w Lublinie

3 Tematyka prezentacji: Zagrożenia przestępczością komputerową Stalking Sposoby kontroli i blokowania treści internetowych Sposoby kontroli i blokowania treści internetowych

4 „Działania w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Internecie - internetowe pułapki” Termin spotkania informacyjnego dla rodziców: ……………………………. Terminy spotkań informacyjnych dla uczniów: …………………………….

5 Dziękuję za uwagę !


Pobierz ppt "„Działania w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Internecie - internetowe pułapki” Lublin, październik 2014r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google