Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja działalności Szkolne Koło Wolontariatu „Super Jedynka” w Szkole Podstawowej nr 1, im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze rozpoczęło swoją.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja działalności Szkolne Koło Wolontariatu „Super Jedynka” w Szkole Podstawowej nr 1, im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze rozpoczęło swoją."— Zapis prezentacji:

1

2 Prezentacja działalności

3 Szkolne Koło Wolontariatu „Super Jedynka” w Szkole Podstawowej nr 1, im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze rozpoczęło swoją działalność w roku szkolnym 2011/2012. Opiekunem grupy jest szkolny terapeuta p. Jolanta Wojtas. Nieśmiało stawialiśmy pierwsze kroki, aby teraz pewnie poruszać w różnych obszarach niesienia pomocy- od małych szkolnych akcji po ogólnopolskie kampanie, począwszy od pomocy w nauce uczniom z trudnościami do wpierania osób z niepełnosprawnością oraz terminalnie chorych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji.

4

5

6 Dziękujemy Pani Paulinie Olichwer.

7

8

9 Dziękujemy Pani Annie Mizdrak.

10 Dziękujemy Paniom: Bożenie Waszczyk, Karolinie Kaluzce, Jolancie Szumilas.

11 Dziękujemy Pani Annie Mizdrak.

12

13

14


Pobierz ppt "Prezentacja działalności Szkolne Koło Wolontariatu „Super Jedynka” w Szkole Podstawowej nr 1, im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze rozpoczęło swoją."

Podobne prezentacje


Reklamy Google