Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

EuroCar – Europa 24h | www.euro-car.eu Działamy w obszarze transportu międzynarodowego towarów. Nasi kierowcy i nasze pojazdy są gotowe do specjalistycznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "EuroCar – Europa 24h | www.euro-car.eu Działamy w obszarze transportu międzynarodowego towarów. Nasi kierowcy i nasze pojazdy są gotowe do specjalistycznego."— Zapis prezentacji:

1 EuroCar – Europa 24h | www.euro-car.eu Działamy w obszarze transportu międzynarodowego towarów. Nasi kierowcy i nasze pojazdy są gotowe do specjalistycznego transportu materiałów niebezpiecznych (ADR). To nas wyróżnia, a jednocześnie podkreśla poziom odpowiedzialności za towar. Posiadamy nowoczesną flotę aut dostawczych, która jest stale odnawiana, co zapewnia nam bezawaryjne przebiegi. Stale się rozwijamy i doskonalimy nasze usługi, tak aby każdego dnia móc służyć naszym klientom lepiej. Jesteśmy elastyczni i otwarci na podjęcie nowych wyzwań. Oferujemy: + organizację procesu transportowego + przewóz ładunku w ramach importu/eksportu + tranzyt + usługa celna i ADR + elastyczne podejście do załadunku/rozładunku + EUROPA 24h ZAPYTAJ O WYCENĘ NASZEGO KONSULTANTA

2 EuroCar – Europa 24h | www.euro-car.eu EuroCar Robert Rzepecki T: +48 505232280 E: office.eurocar@gmail.com ZAWSZE GOTOWI DO PRACY ZAWSZE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

3 EuroCar ZAWSZE GOTOWI DO PRACY


Pobierz ppt "EuroCar – Europa 24h | www.euro-car.eu Działamy w obszarze transportu międzynarodowego towarów. Nasi kierowcy i nasze pojazdy są gotowe do specjalistycznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google