Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Polityczna poprawność. POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ (ang. political correctness - swoisty kodeks językowy oraz zespół zachowań i opinii prezentowanych jako.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Polityczna poprawność. POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ (ang. political correctness - swoisty kodeks językowy oraz zespół zachowań i opinii prezentowanych jako."— Zapis prezentacji:

1 Polityczna poprawność

2

3 POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ (ang. political correctness - swoisty kodeks językowy oraz zespół zachowań i opinii prezentowanych jako "antydyskryminacyjne", dotyczących zwłaszcza rasy, płci, seksu i ekologii, prezentowanych przez wpływowe kręgi lewicowe i postępowo-liberalne, które dążą do narzucenia tych zasad społeczeństwu, a napiętnowania i odrzucenia zasad im przeciwnych, uznanych za "politycznie niepoprawne". - swoisty kodeks językowy oraz zespół zachowań i opinii prezentowanych jako "antydyskryminacyjne", dotyczących zwłaszcza rasy, płci, seksu i ekologii, prezentowanych przez wpływowe kręgi lewicowe i postępowo-liberalne, które dążą do narzucenia tych zasad społeczeństwu, a napiętnowania i odrzucenia zasad im przeciwnych, uznanych za "politycznie niepoprawne".

4

5

6 Płeć

7

8 Uwaga! W Polsce Wice premier wzywa kobietę, która oskarża go o molestowanie seksualne do wstąpienia do partii zboczonych kobiet Wice premier wzywa kobietę, która oskarża go o molestowanie seksualne do wstąpienia do partii zboczonych kobiet

9 Ten sam publiczny mówca Stwierdza obligatoryjnie, iż nie można zgwałcić prostytutki, gdyż – jak wiadomo – do tego właśnie służy Czy zatem elementy edukacji w kierunku politycznej poprawności dotyczącej płci nie są potrzebne?

10 Preferencja seksualna

11 - Nie dalej jak w ciągu miesiąca zostanie przygotowany specjalny projekt ustawy, wprowadzającej zakaz propagandy homoseksualnej na terenie szkół - zapowiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski. - Nie dalej jak w ciągu miesiąca zostanie przygotowany specjalny projekt ustawy, wprowadzającej zakaz propagandy homoseksualnej na terenie szkół - zapowiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski.

12

13 rasa

14 Wybór Baraka Obamy na prezydenta … W polskim parlamencie: Obama to nadchodząca katastrofa. To koniec cywilizacji białego człowieka - poseł Górski [

15 Tydzień później w polskich kościołach

16 Czy to są politycznie poprawne reklamy?

17

18


Pobierz ppt "Polityczna poprawność. POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ (ang. political correctness - swoisty kodeks językowy oraz zespół zachowań i opinii prezentowanych jako."

Podobne prezentacje


Reklamy Google