Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

INWESTYCJE W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MOŃKACH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "INWESTYCJE W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MOŃKACH."— Zapis prezentacji:

1

2 INWESTYCJE W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MOŃKACH

3

4

5 Dzięki wsparciu Burmistrza Moniek Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mońkach zakupił w listopadzie koparko - ładowarkę JCB 3CX SUPER wraz z dodatkowym wyposażeniem umożliwiającym, poza prowadzeniem bieżącej działalności Zakładu, także realizację innych zadań powierzanych przez Burmistrza w tym remonty dróg gminnych, realizację planowanych na rok 2008 inwestycji wodociągowych i kanalizacyjnych oraz prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych i ulic miejskich.

6

7

8 Koszt zakupu koparko – ładowarki wyniósł ogółem 283 tys. zł. Cała kwota pochodziła z dotacji przyznanej przez Urząd Miejski. Dodatkowo Zakład z własnych środków finansowych wyposażył Wydział Wodociągów i Kanalizacji w agregat prądotwórczy niezbędny przy usuwaniu awarii oraz wykonywaniu prac remontowych sieci wodociągowych.

9

10

11 W roku 2008 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mońkach planuje realizację innych zakupów inwestycyjnych, zwiększających zakres prowadzonej działalności i jednocześnie wpływających na poprawienie jakości zadań realizowanych dla mieszkańców Miasta i Gminy Mońki.

12

13 29 października 2007 r. mieszkańcy bloku przy ul. Tysiąclecia 25D w Mońkach zwrócili się do Burmistrza Moniek o utwardzenie drogi dojazdowej do bloku (od ulicy Tysiąclecia). Na prośbę mieszkańców wykonano ten odcinek drogi gminnej o powierzchni ok. 525 metrów kwadratowych z kostki betonowej o grubości 8 cm.

14

15

16

17

18


Pobierz ppt "INWESTYCJE W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MOŃKACH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google