Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach Dział Dziecięco - Młodzieżowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach Dział Dziecięco - Młodzieżowy."— Zapis prezentacji:

1 Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach Dział Dziecięco - Młodzieżowy

2 Uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych Ani Bajon

3 W galerii Biblioteki wystawionych zostało 59 prac wykonanych w różnych technikach plastycznych…

4

5 …ale szczególną uwagę przyciągają prace ceramiczne, które powstały pod kierunkiem Małgorzaty Somerfeld-Lasko, w pracowni Stowarzyszenia Charytatywnego Żyć godnie oraz na Międzynarodowych Warsztatach Artystycznych w Krzyżowej.

6

7 Wernisaż i wystawa prac plastycznych Emilki Błażejewskiej, Kamilki Jurasik, Magdalenki Gaj i Marty Hyjek Opiekun: artysta plastyk Barbara Siemieńska-Pleszka

8 Wystawa składała się z kilkudziesięciu wesołych i barwnych obrazów wykonanych za pomocą farb i ołówka. Uczestnicy tego spotkania obejrzeli również prezentację multimedialną będącą wspomnieniem wernisaży i wystaw jakie odbyły się w siedzibie Biblioteki w 2008 roku. Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, w gronie licznie przybyłych gości.

9 Na pamiątkę wernisażu powstał katalog w formie zakładki zawierający informacje o młodych artystkach.

10 Prace plastyczne wykonane przez 61 uczniów klas 0 - III uczęszczających do świetlicy szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach

11 Prace powstały podczas zajęć otwartych dla dzieci i ich rodzin Kolorowo i wesoło o wiośnie, przeprowadzonych przez wychowawczynie świetlicy: Lilianę Szmorąg i Wioletę Zielińską oraz pod opieką Małgorzaty Jakubowskiej, Agaty Kusiak, Beaty Janik i Sylwii Skraby.

12

13

14 Wernisaż prac uczniów ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. Twórców Polskiej Miedzi w Jędrzychowie

15 Podczas wernisażu były prezentowane prace plastyczne i sztuka ceramiczna. Celem wystawy było promowanie młodych talentów artystycznych, szczególnie dzieci z oddziału przedszkola specjalnego. Wystawę prezentowanych prac można było podziwiać do 26 czerwca 2009 r.

16

17 Wernisaż i wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Suchej Górnej

18 Na wystawie mogliśmy podziwiać prace młodych artystek, które rysują i malują bez żadnych ograniczeń, tak jak widzą świat. Zaprezentowane zostały różnorodne techniki plastyczne: pastele olejne i suche, kredka akwarelowa, metoda witrażowa oraz kolaż.

19 Autorkami przedstawionych prac są dziewczyny w wieku od 13 do 16 lat: Joanna Węgielska, Anna Dzik, Katarzyna Kulczyńska, Angelika Mielczarek, Weronika Węgrzyn, Dominika Węgrzyn, Andżelika Pluta, Aleksandra Lehner, Patrycja Lehner. Dziewczyny rozwijają swoje zdolności pod opieką instruktorek: Marii Kurkiewicz oraz Kamili Dorsz.

20 Na pamiątkę wernisażu powstał katalog zawierający informacje o młodych artystkach. Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, w gronie licznie przybyłych gości.

21 IV edycja konkursu plastycznego organizowana przez Dział Dziecięco-Młodzieżowy

22 Z drewna, z papieru, haftowane, dosłownie z wszystkiego wykonane aniołki można było podziwiać w polkowickiej bibliotece. Autorami prac są dzieci reprezentujące polkowickie przedszkola, szkoły podstawowe, wychowankowie Placówki Socjalizacyjnej Skarbek, dzieci z oddziału przedszkolnego w Tarnówku oraz dorośli.

23 Uroczyste zakończenie konkursu, wręczenie nagród laureatom oraz wspólne dekorowanie choinki odbyło się w dniu 8 grudnia 2009r.

24 Spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze, w gronie licznie zgromadzonych dzieci, rodziców, dziadków… W anioły ubraną choinkę można było podziwiać w siedzibie biblioteki.

25

26 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do obejrzenia kolejnych prezentacji. Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach Dział Dziecięco - Młodzieżowy


Pobierz ppt "Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach Dział Dziecięco - Młodzieżowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google