Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRACOWNIA EKONOMICZNA OD A DO Z Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRACOWNIA EKONOMICZNA OD A DO Z Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT."— Zapis prezentacji:

1 PRACOWNIA EKONOMICZNA OD A DO Z Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT

2 Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT Przed założeniem kartotek magazynowych towarów magazynowych Przed założeniem kartotek magazynowych towarów magazynowych należy ustawić parametry programu. W tym celu: Wybierz z listy modułów zakładkę Administracja/Parametry, Wybierz z listy modułów zakładkę Administracja/Parametry,

3 Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT Ustaw w Parametrach tylko ceną kartotekową w następujących dokumentach: Ustaw w Parametrach tylko ceną kartotekową w następujących dokumentach: Faktura VAT zakupu, Faktura VAT zakupu,

4 Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT Przychód wewnętrzny (Pw), Przychód wewnętrzny (Pw),

5 Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT Przyjęcie zewnętrzne (Pz), Przyjęcie zewnętrzne (Pz), Zatwierdź ustawienia, naciskając OK. Zatwierdź ustawienia, naciskając OK.

6 Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT W słownikach należy zdefiniować parametry użytkownika. W tym celu z listy modułów: W słownikach należy zdefiniować parametry użytkownika. W tym celu z listy modułów: Wybierz zakładkę Administracja/Słowniki, a następnie Personel, Wybierz zakładkę Administracja/Słowniki, a następnie Personel, Z menu Słowniki poprzez funkcję Dodaj dopisz imię i nazwisko pracownika (pracowników) upoważnionych do wystawiania i podpisywania dokumentów, Z menu Słowniki poprzez funkcję Dodaj dopisz imię i nazwisko pracownika (pracowników) upoważnionych do wystawiania i podpisywania dokumentów,

7 Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT

8 Zatwierdź dopisanego użytkownika (użytkowników), wciskając OK, a następnie wybierz Zamknij. Zatwierdź dopisanego użytkownika (użytkowników), wciskając OK, a następnie wybierz Zamknij.

9 Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT W słownikach należy uzupełnić terminy płatności. W tym celu z listy modułów: W słownikach należy uzupełnić terminy płatności. W tym celu z listy modułów: Wybierz zakładkę Administracja/Słowniki, a następnie Terminy płatności, Wybierz zakładkę Administracja/Słowniki, a następnie Terminy płatności, Poprzez funkcje Dodaj dopisz w zakładce Termin płatności (przelew) 21 dni, gdy brak tego terminu, Poprzez funkcje Dodaj dopisz w zakładce Termin płatności (przelew) 21 dni, gdy brak tego terminu, Zatwierdź, klikając OK, a następnie Zamknij. Zatwierdź, klikając OK, a następnie Zamknij.

10 Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT

11


Pobierz ppt "PRACOWNIA EKONOMICZNA OD A DO Z Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT Ustawienie parametrów w programie Subiekt GT."

Podobne prezentacje


Reklamy Google